zamieszczono 16.12.2014, 8:36 przez Admin

Firma BD Center Sp. z o. o. z Rzeszowa serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w Programie szkoleniowo – stażowym pn. „Ponowny start” współfinansowanym przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Program skierowany jest do osób zwolnionych z przyczyn dotyczących zakładu pracy pozostających bez pracy nie dłużej niż 6 miesięcy przed rozpoczęciem udziału w Projekcie oraz osób przewidzianych lub zagrożonych zwolnieniem z przyczyn dotyczących zakładu pracy przechodzącego procesy restrukturyzacyjne, mającego swoją jednostkę organizacyjną na terenie województwa podkarpackiego.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.zacznijodnowa.rze.pl

zamieszczono 08.12.2014, 10:15 przez Admin

Krajowy Fundusz Szkoleniowy to nowa forma wsparcia pracodawców i pracowników. Głównym celem Funduszu jest zapobieganie utracie zatrudnienia przez osoby pracujące, które mogą być zagrożone zwolnieniem z powodu kompetencji nieadekwatnych do wymagań dynamicznie zmieniającej się gospodarki.

zamieszczono 05.12.2014, 8:11 przez Admin

Na podstawie Zarządzenia nr 51/2014 Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Rzeszowie z dnia 4 grudnia 2014r. w sprawie zmiany rozkładu czasu pracy pracowników Powiatowego Urzędu Pracy w Rzeszowie informuję, że w dniach:

24.12.2014r. (Wigilia) i 31.12.2014r. (Sylwester)
będzie czynny w godzinach
od 7.00 do 15.00

Dyrektor Adam Panek

zamieszczono 28.11.2014, 7:51 przez Admin

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie zaprasza :
  • osoby bezrobotne i poszukujące pracy zainteresowane podjęciem szkolenia;
  • pracodawców, organizacje pracodawców i organizacje związkowe;
  • ośrodki pomocy społecznej;
  • centra integracji społecznej;
  • innych partnerów,
do współpracy w zakresie planowania kierunków szkoleń na rok 2015 dla osób bezrobotnych i innych uprawnionych.

zamieszczono 24.11.2014, 12:40 przez Admin

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie zaprasza do zapoznania się z informacjami dotyczącymi rządowego programu na rzecz rozwoju przedsiębiorczości i tworzenia warunków dla powstania nowych miejsc pracy pn. „Pierwszy biznes – Wsparcie na starcie.”

zamieszczono 31.10.2014, 10:14 przez Admin

Z dniem 31.10.2014 roku Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie zamyka nabór wniosków pracodawców o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na dofinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców.

zamieszczono 22.10.2014, 9:17 przez Admin

Komunikat Dyrektora Urzędu ws. zaświadczeń wydawanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Rzeszowie.

zamieszczono 16.10.2014, 10:43 przez Admin

Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie, Międzynarodowe Targi Rzeszowskie oraz Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego zapraszają studentów oraz osoby bezrobotne i poszukujące pracy do wzięcia udziału w VII Europejskich Targach Pracy WorkExpo oraz V Targach Szkoleń.
Targi odbędą się 23 października 2014 roku w Hali Widowiskowo-Sportowej PODPROMIE w Rzeszowie w godz. od 10.00 do 17.00, wstęp bezpłatny - plakat targów.

<< Poprzednia 1 2 3 4 Następna >>