zamieszczono 31.10.2014, 10:14 przez Admin

Z dniem 31.10.2014 roku Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie zamyka nabór wniosków pracodawców o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na dofinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców.

zamieszczono 22.10.2014, 9:17 przez Admin

Komunikat Dyrektora Urzędu ws. zaświadczeń wydawanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Rzeszowie.

zamieszczono 16.10.2014, 10:43 przez Admin

Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie, Międzynarodowe Targi Rzeszowskie oraz Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego zapraszają studentów oraz osoby bezrobotne i poszukujące pracy do wzięcia udziału w VII Europejskich Targach Pracy WorkExpo oraz V Targach Szkoleń.
Targi odbędą się 23 października 2014 roku w Hali Widowiskowo-Sportowej PODPROMIE w Rzeszowie w godz. od 10.00 do 17.00, wstęp bezpłatny - plakat targów.

zamieszczono 09.10.2014, 14:45 przez Admin

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie zaprasza Pracodawców do składania wniosków o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na dofinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego osób w wieku 45 lat i więcej, będących pracownikami lub pracodawcami.

zamieszczono 22.09.2014, 13:34 przez Grzegorz Ryba

W dniach od 01.10.2014 r. do 03.10.2014 r.  Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie będzie przyjmował wnioski w sprawie refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego.

Na powyższą formę wsparcia kierowane będą osoby bezrobotne, z ustalonym profilem pomocy II, zarejestrowane w tut. Urzędzie będące w szczególnej sytuacji na rynku pracy – art. 49 Ustawy z dnia 20.04.2014 r. o promocji zatrudnienia i instrumentach rynku pracy /tekst jedn. – Dz. U. z 2013 r., poz. 674 z późn. zm/, tj.:

- osoby w wieku do 30 roku życia, lub

- osoby długotrwale bezrobotne, lub

- osoby powyżej 50 roku życia, lub

- osoby niepełnosprawne, lub

- osoby korzystające ze świadczeń z pomocy społecznej, lub

- osoby posiadające co najmniej jedno dziecko do 6 roku życia lub co najmniej jedno dziecko niepełnosprawne do 18 roku życia.

Środki te zostały pozyskane na realizację Programu z Rezerwy Ministra na rzecz aktywizacji bezrobotnych

Kwota refundacji, o jaką można wnioskować na jedno stanowisko to 21.000,00 zł.

UWAGA: Wniosek należy złożyć w Centrum Aktywizacji Zawodowej w Rzeszowie, al. Batalionów Chłopskich 7 (Dziennik Podawczy).
Wnioski do pobrania w zakładce „WZORY DOKUMENTÓW – Dokumenty do pobrania”.
Aktualne formularze wniosków oraz  regulamin w sprawie – obowiązują od dn. 01.08.2014 r.

Wnioski rozpatrywane będą w systemie konkursowym.

W pierwszej kolejności rozpatrywane będą wnioski ze wskazanym kandydatem spełniającym warunki naboru.
Wnioski sporządzone nieprawidłowo i niekompletne oraz złożone po tym terminie nie będą podlegać rozpatrzeniu.

Szczegółowe informacje udzielane są pod nr telefonów :

(17) 25 00 257, (17) 25 00 235.

zamieszczono 18.09.2014, 10:21 przez Admin

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie zaprasza na giełdę pracy organizowaną dla  Zakładu Rolniczo-Przemysłowego „Farmutil HS” S.A. z siedzibą w miejscowości Śmiałowo (woj. wielkopolskie), oferującego miejsca pracy na stanowisku kierowca kat. C+E.

zamieszczono 17.09.2014, 8:08 przez Grzegorz Ryba

Informacja

Przypominamy, że środki Funduszu Pracy przeznaczone na realizację staży oraz prac interwencyjnych zostały w całości wyczerpane. W związku z powyższym złożone wnioski będa rozpatrywane odmownie.

zamieszczono 12.08.2014, 7:54 przez Admin

OGŁOSZENIE

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie ogłasza nabór wniosków o przyznanie bonu szkoleniowego.
Bon szkoleniowy może otrzymać osoba bezrobotna zarejestrowana w Powiatowym Urzędzie Pracy w Rzeszowie, spełniająca poniższe kryteria:
  • nie ukończyła 30 roku życia,
  • złożyła wniosek o przyznanie bonu szkoleniowego,
  • ma ustalony I lub II profil pomocy,
  • ma sporządzony Indywidualny Plan Działania, z którego wynika możliwość finansowania ww. szkolenia,
  • uprawdopodobni podjęcie zatrudnienia, innej pracy zarobkowej lub działalności gospodarczej po zakończeniu szkolenia.

<< Poprzednia 1 2 3 4 Następna >>