zamieszczono 05.12.2016, 14:41 przez Admin

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie zaprasza na spotkanie informacyjno - rekrutacyjne z przedstawicielem Agencji Pracy Tymczasowej InterKadra Sp. z o.o oferującej zatrudnienie na stanowisku opiekun/ka osób starszych na terenie Niemiec.

zamieszczono 02.12.2016, 13:19 przez Admin

Na prośbę firmy OPTeam SA, informujemy o realizowanym projekcie "Znajomość IT szansą na zatrudnienie", skierowanym do osób bezrobotnych powyżej 29 roku życia, zamieszkujących na terenie Podkarpacia.

Szczegółowe informacje na stronie projektu.

zamieszczono 01.12.2016, 14:48 przez Admin

Na prośbę firmy ABAKUS Konsulting Sp. z o.o. Sp. k. w Rzeszowie informujemy o realizowanych przez wspomnianą firmę projektach skierowanych do osób bezrobotnych z województwa podkarpackiego.

VADEMECUM PRACY – Program aktywizacji zawodowej osób długotrwale bezrobotnych w wieku +29 z województwa podkarpackiego

NOWE WYZWANIA- NOWA SZANSA. Kompleksowy program wsparcia dla osób bezrobotnych powyżej 50 roku życia z województwa podkarpackiego

zamieszczono 30.11.2016, 13:57 przez Admin

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie zaprasza na Giełdę Pracy organizowaną dla firmy BATISTA.

Firma poszukuje pracowników na stanowiska:  SPRZEDAWCA.

Pracodawca oferuje: umowę  o pracę na pełny etat, pracę w systemie 2 zmianowym.
Oferta pracy skierowana jest dla osób zarejestrowanych w PUP w Rzeszowie, z ustalonym II profilem pomocy, którzy maja ukończony 30 rż.

zamieszczono 30.11.2016, 13:54 przez Grzegorz Kaszuba

Informujemy, że z dniem 06 grudnia 2016 r. zostaje wstrzymany nabór wniosków o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej w ramach projektu pn. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie rzeszowskim (II)”, Poddziałania 1.1.2 Wsparcie udzielane z Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

zamieszczono 24.11.2016, 9:35 przez Admin

Na prośbę Firmy KOMPASS CONSULTING informujemy o realizowanym projekcie KUŹNIA PRZEDSIĘBIORCÓW – program wspierania przedsiębiorczości osób powyżej 29 lat pozostających bez pracy w województwie podkarpackim.

Okres realizacji projektu: 01.08.2016 r. – 30.04.2018 r.

zamieszczono 23.11.2016, 14:52 przez Grzegorz Kaszuba

Przypominamy o trwającym naborze wniosków o bon na zasiedlenie w ramach realizowanego projektu pn. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie rzeszowskim (II)”, Poddziałania 1.1.2 Wsparcie udzielane z Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

zamieszczono 22.11.2016, 13:24 przez Admin

Informujemy, iż trwa świąteczna kampania rekrutacyjna do sklepów Tesco i Centrum Dystrybucji.

Aktualne oferty pracy dostępne są stronie internetowej: www.tesco.pl/kariera

<< Poprzednia 1 2 3 4 Następna >>