zamieszczono 28.08.2015, 12:01 przez Admin

Od 1 września Administracja Podatkowa uruchamia centra obsługi. To nowe udogodnienie, dzięki któremu podatnicy będą mogli załatwić swoje sprawy nie tylko we własnym urzędzie, ale zrobią to także w wybranych miejscach na terenie całego kraju. Ponadto w centrach obsługi, oprócz spraw podatkowych, będzie można złożyć wybrane dokumenty z obszaru ZUS i akcyzy. Także od 1 września pilotażowo utworzone zostanie stanowisko asystenta podatnika z usług którego będą mogli skorzystać mikroprzędsiębiorcy.

zamieszczono 25.08.2015, 15:04 przez Wojciech Kunysz

Projekt realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020,
Oś priorytetowa VII Regionalny rynek pracy,
Działanie 7.2 Poprawa sytuacji osób bezrobotnych na rynku pracy

w dniach 01 - 04 września 2015r.

Forma ta  realizowana będzie w ramach projektu pn.: „Aktywizacja osób powyżej 29 r. ż. pozostających bez pracy w powiecie rzeszowskim (I)”.

zamieszczono 19.08.2015, 9:28 przez Grzegorz Ryba

Informujemy, że od dnia 24.08.2015 r. do 31.08.2015 r. zostaje wznowiony nabór wniosków o przyznanie bonu stażowego dla 30 osób bezrobotnych do 30 roku życia, zarejestrowanych w tutejszym Urzędzie, którzy mają ustalony I lub II profil pomocy.

Wnioski można składać w Centrum Aktywizacji Zawodowej w Rzeszowie, al. Batalionów Chłopskich 7 (dziennik podawczy).

Wnioski można pobrać na stronie: www.pup.rzeszow.pl w zakładce „WZORY DOKUMENTÓW- dokumenty do pobrania”.

zamieszczono 18.08.2015, 8:46 przez Grzegorz Ryba

Przypominamy, że trwa nabór wniosków na bon zatrudnieniowy dla osób do 30 roku życia oraz na realizację świadczenia aktywizacyjnego (refundacja przez 12 miesięcy przy co najmniej  18-o miesięcznym obowiązku utrzymania zatrudnienia ) dla bezrobotnego rodzica powracającego  na rynek pracy po przerwie związanej z wychowywaniem dziecka lub bezrobotnego sprawującego opiekę nad osobą zależną, który w okresie 3 lat przed rejestracją w urzędzie pracy zrezygnował z zatrudnienia lub innej pracy zarobkowej z uwagi na konieczność wychowania dziecka lub sprawowania opieki nad osobą zależną.
Wysokość świadczenia aktywizacyjnego wynosi połowę minimalnego wynagrodzenia za prace miesięcznie za każdego skierowanego bezrobotnego.

zamieszczono 14.08.2015, 11:12 przez Grzegorz Ryba

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie ogłasza nabór wniosków o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej w dniach od 27.08.2015 r. do 28.08.2015 r. dla osób bezrobotnych, które spełniają łącznie niżej wymienione warunki:

zamieszczono 14.08.2015, 8:59 przez Wojciech Kunysz

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie informuje o przystąpieniu do realizacji projektu pozakonkursowego pn.: „Aktywizacja osób powyżej 29 r. ż. pozostających bez pracy w powiecie rzeszowskim (I)”.

Projekt realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020, Oś priorytetowa VII Regionalny Rynek Pracy, Działanie 7.2 Poprawa Sytuacji Osób Bezrobotnych Na Rynku Pracy.

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

zamieszczono 12.08.2015, 11:11 przez Grzegorz Kaszuba

OGŁOSZENIE

W dniach od 19.08.2015 r. do 21.08.2015 r. zostaje wznowiony nabór wniosków o refundację wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego w wieku powyżej 50 roku życia, zarejestrowanego w tutejszym Urzędzie, który ma ustalony II profil pomocy.

zamieszczono 11.08.2015, 13:13 przez Wojciech Kunysz

Projekt realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020,
Oś priorytetowa VII Regionalny Rynek Pracy,
Działanie 7.2 Poprawa Sytuacji Osób Bezrobotnych Na Rynku Pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie ogłasza nabór wniosków o zorganizowanie stażu w dniach 13 - 18 sierpnia 2015r. dla 50 osób bezrobotnych.

<< Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna >>