zamieszczono 27.01.2015, 13:30 przez Jadwiga Burda

Zapraszamy osoby bezrobotne na spotkanie informacyjne pt. "Metody i sposoby poszukiwania pracy. Nowe formy wsparcia dla osób do 30 roku życia".
Spotkanie odbędzie się 5 lutego 2015 roku w Centrum Aktywizacji Zawodowej, al. Batalionów Chłopskich 7 w Rzeszowie, godz. 9.00 w sali 12.
Celem zajęć jest m.in. prezentacja nowych instrumentów rynku pracy, które są skierowane do osób do 30 roku życia.
Osoby zainteresowane udziałem prosimy o kontakt telefoniczny z doradcą zawodowym - tel. 17 2500307.

zamieszczono 19.01.2015, 10:56 przez Grzegorz Ryba

Informujemy że, w 2015r.  urząd będzie realizował zadania  w ramach posiadanych środków Funduszu Pracy,  które będą skierowane na rozwiązanie najbardziej istotnych problemów rynku pracy.  Priorytetem będzie wzrost zatrudnienia poprzez uzyskanie dużej efektywności  w poszczególnych formach aktywizacji. Wszystkie działania będą poprzedzone wnikliwą analizą składanych wniosków. Mając na uwadze konieczność racjonalnego wydatkowania środków oraz wysoką efektywność,  realizowane będą:

zamieszczono 08.12.2014, 10:15 przez Admin

Krajowy Fundusz Szkoleniowy to nowa forma wsparcia pracodawców i pracowników. Głównym celem Funduszu jest zapobieganie utracie zatrudnienia przez osoby pracujące, które mogą być zagrożone zwolnieniem z powodu kompetencji nieadekwatnych do wymagań dynamicznie zmieniającej się gospodarki.

zamieszczono 28.11.2014, 7:51 przez Admin

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie zaprasza :
  • osoby bezrobotne i poszukujące pracy zainteresowane podjęciem szkolenia;
  • pracodawców, organizacje pracodawców i organizacje związkowe;
  • ośrodki pomocy społecznej;
  • centra integracji społecznej;
  • innych partnerów,
do współpracy w zakresie planowania kierunków szkoleń na rok 2015 dla osób bezrobotnych i innych uprawnionych.

zamieszczono 24.11.2014, 12:40 przez Admin

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie zaprasza do zapoznania się z informacjami dotyczącymi rządowego programu na rzecz rozwoju przedsiębiorczości i tworzenia warunków dla powstania nowych miejsc pracy pn. „Pierwszy biznes – Wsparcie na starcie.”

zamieszczono 31.10.2014, 10:14 przez Admin

Z dniem 31.10.2014 roku Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie zamyka nabór wniosków pracodawców o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na dofinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców.

zamieszczono 22.10.2014, 9:17 przez Admin

Komunikat Dyrektora Urzędu ws. zaświadczeń wydawanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Rzeszowie.

zamieszczono 09.10.2014, 14:45 przez Admin

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie zaprasza Pracodawców do składania wniosków o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na dofinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego osób w wieku 45 lat i więcej, będących pracownikami lub pracodawcami.

<< Poprzednia 1 2 3 Następna >>