zamieszczono 24.04.2017, 9:16 przez Grzegorz Kaszuba

W dniach od 08.05.2017 r.  do 12.05.2017 r. ogłaszamy nabór wniosków o zorganizowanie prac interwencyjnych dla 30 osób w ramach projektu pn. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie rzeszowskim (III)” w ramach Poddziałania 1.1.2 Wsparcie udzielane z Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, projekt realizowany w ramach Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych.

Uczestnikami projektu mogą zostać osoby młode wieku 18-29 lat (tj. do dnia poprzedzającego ukończenie 30 roku życia) zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy w Rzeszowie jako bezrobotne, spełniające łącznie wszystkie niżej wymienione warunki uczestnictwa w projekcie, tj. osoby:

zamieszczono 21.04.2017, 14:12 przez Grzegorz Kaszuba

Nabór wniosków na finansowanie szkolenia w ramach bonu szkoleniowego dla 10 osób bezrobotnych do 30 roku życia

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie od dnia 24.04.2017r. ogłasza nabór wniosków o przyznanie bonu szkoleniowego dla osób bezrobotnych do 30 roku życia. Nabór prowadzony będzie do wyczerpania środków finansowych na realizację tego zadania.

Powyższa forma realizowana będzie w ramach projektu pn. ”Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie rzeszowskim(III)” Poddziałania 1.1.2 Wsparcie udzielane z Inicjatywy na rzecz zatrudniania ludzi młodych, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

zamieszczono 18.04.2017, 9:07 przez Grzegorz Ryba

W dniach od 27.04.2017 r. do 28.04.2017 r. odbędzie się nabór wniosków od podmiotów prowadzących działalność gospodarczą w sprawie refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego, zarejestrowanego w tut. Urzędzie, z ustalonym profilem pomocy II.

W chwili obecnej Urząd dysponuje środkami pozwalającymi na pozytywne rozpatrzenie wniosków na łączną liczbę 40 miejsc pracy. Kwota refundacji, o jaką można wnioskować na jedno stanowisko pracy to 24 000,00 zł.

zamieszczono 14.04.2017, 14:53 przez Grzegorz Kaszuba

NABÓR WNIOSKÓW NA STAŻ

W dniach 20 i 21 kwietnia 2017 r. przyjmowane będą wnioski o zorganizowanie stażu w ramach projektu pn. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie rzeszowskim (III)”, Poddziałania 1.1.2 Wsparcie udzielane z Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

zamieszczono 11.04.2017, 9:23 przez Admin

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie zaprasza na Giełdę Pracy organizowaną dla firmy EKO-REM oferującej miejsca pracy na stanowiska brukarz oraz kierowca kat. B - pracownik budowlany

Spotkanie  odbędzie się w dniu 24.04.2017 roku o godz. 10:00 w siedzibie Centrum Aktywizacji Zawodowej w Rzeszowie ul. Batalionów Chłopskich 7 sala nr 19.

Miejsce wykonywania pracy: Rzeszów + teren
Wynagrodzenie: ok. 3000 netto
Rodzaj umowy: umowa o pracę na czas określony
Oczekiwania pracodawcy: chęci do pracy

Zgłaszając się na spotkanie – proszę zabrać ze sobą CV z dołączoną klauzulą o ochronie danych osobowych.

zamieszczono 10.04.2017, 12:13 przez Admin

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie zaprasza na Giełdę Pracy  organizowaną  dla firmy THM GROUP SP. Z O.O. oferującej miejsca pracy na stanowisku SZWACZKA, KRAWCOWA.

Spotkanie  odbędzie się w dniu 21.04.2017  roku o godz. 10:00 w siedzibie Centrum Aktywizacji Zawodowej w Rzeszowie ul. Batalionów Chłopskich 7 sala nr 18.

Miejsce wykonywania pracy: Rzeszów, ul. Jarowa 11
Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę
System i rozkład czasu pracy: jedna zmiana
Wysokość wynagrodzenia: od 2.000 (brutto)
Wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe

zamieszczono 07.04.2017, 12:57 przez Admin

6 kwietnia br. miało miejsce oficjalne otwarcie Lunch Baru „Europejskie Klimaty”, w którym pracę znalazło  18 osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności w stopniu znacznym i umiarkowanym. To szczególne miejsce, jest rozszerzeniem działającego w Rzeszowie Zakładu Aktywności Zawodowej. Pracują w nim osoby, które mają trudności ze znalezieniem pracy na otwartym rynku.  Pracę osób niepełnosprawnych wspierać będzie 5 trenerów, którzy również znaleźli zatrudnienie. Nowy zakład integruje te dwa środowiska, dając osobom niepełnosprawnym szansę i nadzieję na nowy start.

zamieszczono 05.04.2017, 14:24 przez Grzegorz Kaszuba

W dniach 12.04.2017 r. do 13.04.2017 r. odbędzie się nabór wniosków o zorganizowanie stażu dla 30 osób (19 kobiet, 11 mężczyzn) w ramach projektu pn. „Aktywizacja osób powyżej 29 r. ż. pozostających bez pracy w powiecie rzeszowskim (III)” realizowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego (RPO WP) na lata 2014-2020, Oś priorytetowa VII Regionalny Rynek Pracy, Działanie 7.2 Poprawa Sytuacji Osób Bezrobotnych Na Rynku Pracy.

<< Poprzednia 1 2 3 4 Następna >>