zamieszczono 13.10.2017, 7:52 przez Admin

POCZTA POLSKA we współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy w Rzeszowie zaprasza na spotkanie informacyjne, w trakcie którego  przedstawiciele firmy przedstawią oferty kierowane do osób bezrobotnych zainteresowanych podjęciem zatrudnienia na stanowisku listonosz.

Miejsce wykonywania pracy: Rzeszów
Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę
Wynagrodzenie: 2 250 brutto + premia

Oczekiwania:  prawo jazdy kat. B, mile widziany własny samochód, chęci do pracy

Spotkanie z pracodawcą odbędzie się w dniu 25 października 2017 roku  godz. 10:00 - 14:00 w Centrum Aktywizacji Zawodowej  w Rzeszowie ul. Batalionów Chłopskich 7 sala nr 18.

Wszystkie osoby zainteresowane i zarejestrowane w tut. Urzędzie serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu (prosimy o zabranie ze sobą CV).

zamieszczono 11.10.2017, 13:48 przez Admin

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie zaprasza na Giełdę Pracy organizowaną dla firmy AMPERON.
Firma poszukuje pracowników na stanowiska:  POMOCNIK ELEKTRYKA

Pracodawca oferuje:  umowę  o pracę na pełny etat, pracę w systemie 1 zmianowym
Miejsce wykonywania pracy: RZESZÓW I  TEREN POLSKI

Spotkanie odbędzie się w dniu 17.10.2017 GODZ 09.00 w  Centrum Aktywizacji Zawodowej w Rzeszowie, ul. Batalionów Chłopskich 7 pok. 18

Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr. tel. 17 25 00 310

zamieszczono 10.10.2017, 10:18 przez Admin

Zapraszany na II edycję projektu WYSTARTUJ z NAMI
24 października 2017 r. w Zespole Szkół Mechanicznych w Rzeszowie
(ul. Hetmańska 24 a), w godzinach od 10:00 do 16:00
odbędą się targi pracy, w trakcie których będzie można przedstawić swoje kandydatury wybranym przez siebie pracodawcom.

zamieszczono 10.10.2017, 8:50 przez Grzegorz Kaszuba

ŚRODKI NA PODJĘCIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

Od dnia 12.10.2017 r. do wyczerpania środków odbędzie się nabór wniosków  o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej dla osób bezrobotnych, które posiadają ustalony profil pomocy II lub w uzasadnionych przypadkach - profil pomocy I, na podstawie art. 33 ust. 2c pkt 1 i 2 ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy. Osoba bezrobotna musi posiadać również ustalony Indywidualny Plan Działania.

Nabór odbywa się w ramach:
- Funduszu Pracy,

- projektu pn. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie rzeszowskim (III)”więcej informacji

Kwota o jaką można wnioskować to maksymalnie 24 000,00 zł.

Wnioski należy składać w Centrum Aktywizacji Zawodowej w Rzeszowie, al. Batalionów Chłopskich 7 na Dzienniku Podawczym (parter).

Obowiązujące Wnioski od dnia 26.07.2017 r. są do pobrania ze strony: www.pup.rzeszow.pl w zakładce „WZORY DOKUMENTÓW - dokumenty do pobrania”.

Wnioski przed ich złożeniem nie podlegają konsultacji.

Wnioski sporządzone nieprawidłowo i niekompletne będą rozpatrzone negatywnie.

Przy składaniu wniosku należy uwzględnić 30 dniowy okres rozpatrywania wniosku i wydatkowania środków w roku 2017.

zamieszczono 09.10.2017, 10:35 przez Grzegorz Ryba

W dniach od 18.10.2017 r. do 19.10.2017 r. odbędzie się nabór wniosków od podmiotów prowadzących działalność gospodarczą w sprawie refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego, zarejestrowanego w tut. Urzędzie, z ustalonym profilem pomocy II.

zamieszczono 05.10.2017, 11:29 przez Grzegorz Kaszuba

Informujemy, że od dnia 06.10.2017 r. wstrzymuje się nabór wniosków o zorganizowanie stażu i prac interwencyjnych w ramach projektu pn.: „Aktywizacja osób powyżej 29 r. ż. pozostających bez pracy w powiecie rzeszowskim (III)” realizowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego (RPO WP) na lata 2014-2020, Oś priorytetowa VII Regionalny rynek pracy, Działanie 7.2 Poprawa sytuacji osób bezrobotnych na rynku pracy w związku z ich pełnym zaangażowaniem.

zamieszczono 05.10.2017, 9:26 przez Grzegorz Kaszuba

S T A Ż

Przypominamy o trwającym naborze wniosków o zorganizowanie stażu w ramach projektu pn. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie rzeszowskim (III)”, Poddziałania 1.1.2 Wsparcie udzielane z Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

Uczestnikami projektu mogą zostać osoby młode wieku 18-29 lat (tj. do dnia poprzedzającego ukończenie 30 roku życia) zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy w Rzeszowie jako bezrobotne, spełniające łącznie wszystkie niżej wymienione warunki uczestnictwa w projekcie, tj. osoby:

zamieszczono 05.10.2017, 9:10 przez Grzegorz Kaszuba

BON SZKOLENIOWY

Przypominamy o trwającym naborze wniosków na bon szkoleniowy. Powyższa forma jest realizowana w ramach projektu pn. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie rzeszowskim (III)”, Poddziałania 1.1.2 Wsparcie udzielane z Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

W ramach bonu szkoleniowego rozpatrywane są wyłącznie wnioski osób spełniających wszystkie poniższe kryteria:

<< Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 Następna >>