zamieszczono 24.05.2017, 9:54 przez Admin

WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa poprzez zorganizowane 23 maja br. Uczelniane Targi Pracy poczyniła pierwszy krok w przygotowaniu swoich studentów do aktywności zawodowej.

Podczas targów oferty dla młodych osób zaprezentowały firmy i instytucje z regionu.

zamieszczono 24.05.2017, 7:30 przez Admin

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie zaprasza na Giełdę Pracy organizowaną dla firmy Salon fryzjerski Greta oferującej miejsce pracy na stanowisku FRYZJER

Spotkanie  odbędzie się w dniu 29.05.2017  roku o godz. 10 w siedzibie Centrum Aktywizacji Zawodowej  w Rzeszowie ul. Batalionów Chłopskich 7 sala nr 18.

Miejsce wykonywania pracy: Tyczyn
Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę na czas określony
System i rozkład czasu pracy: jedna zmiana
Wysokość wynagrodzenia: od 2000

Zgłaszając się na spotkanie – proszę zabrać ze sobą CV z dołączoną klauzulą o ochronie danych osobowych.

zamieszczono 19.05.2017, 13:57 przez Admin

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie zaprasza na Giełdę Pracy organizowaną dla firmy ANDBUD oferującej miejsca pracy na stanowiska  zbrojarz.
Spotkanie  odbędzie się w dniu 31.05.2017  roku o godz. 10:00 w siedzibie Centrum Aktywizacji Zawodowej w Rzeszowie ul. Batalionów Chłopskich 7 sala nr 18.

Miejsce wykonywania pracy: Rzeszów
Wynagrodzenie: od  3000  (brutto)
Rodzaj umowy: umowa o pracę na okres próbny
Oczekiwania pracodawcy:  mile widziane doświadczenie, znajomość rysunku technicznego, chęci do pracy

zamieszczono 19.05.2017, 11:50 przez Grzegorz Kaszuba

Przypominam o trwającym naborze wniosków o przyznanie bonu na zasiedlenie dla osób bezrobotnych do 30 roku życia. Powyższa forma jest realizowana w ramach projektu pn. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie rzeszowskim (III)”, Poddziałania 1.1.2 Wsparcie udzielane z Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

Wnioski mogą składać osoby spełniające wszystkie poniższe kryteria:

zamieszczono 19.05.2017, 9:42 przez Admin

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie zaprasza na spotkanie organizowane dla firmy AVIVA oferującej miejsce pracy na stanowisku Doradca klienta.

Spotkanie  odbędzie się w dniu 01.06.2017 roku o godz. 10:00 w siedzibie Centrum Aktywizacji Zawodowej  w Rzeszowie ul. Batalionów Chłopskich 7 sala nr 18.

Miejsce wykonywania pracy: Rzeszów + teren
Rodzaj zatrudnienia: umowa agencyjna
Wynagrodzenie: prowizyjne

Oczekiwania: wykształcenie min. średnie, mile widziane prawo jazdy kat. B, mile widziane doświadczenie w sprzedaży, komunikatywność.

zamieszczono 19.05.2017, 9:36 przez Admin

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie zaprasza na Giełdę Pracy  organizowaną  dla firmy  TIFOTEX oferującej miejsca pracy na stanowisku SPRZEDAWCA - SKLEP ODZIEŻOWY

Spotkanie  odbędzie się w dniu 23.05.2017 roku o godz. 10:00 w siedzibie Centrum Aktywizacji Zawodowej w Rzeszowie ul. Batalionów Chłopskich 7 sala nr 18.

Miejsce wykonywania pracy: Rzeszów
Rodzaj zatrudnienia:  umowa o pracę
Zmianowość: równoważny system pracy / np. 8.00-16.00; 10.00-18.00 /
Wysokość wynagrodzenia: od 2.000 zł (brutto)

zamieszczono 18.05.2017, 7:34 przez Admin

W związku z dynamicznym rozwojem firma BDS INSTAL we współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy w Rzeszowie zaprasza na spotkanie informacyjne, w trakcie którego zostanie zaprezentowany  profil działalności firmy, zakres wykonywanych prac.

Przedstawiciele firmy przedstawią ofertę kierowaną do osób zainteresowanych podjęciem zatrudnienia na stanowisku elektryk.

Spotkanie z pracodawcą odbędzie się w dniu 24 maja 2017 roku o godz. 10:00  w Centrum Aktywizacji Zawodowej  w Rzeszowie ul. Batalionów Chłopskich 7 sala nr 18.

Wszystkie osoby zainteresowane serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu (prosimy o zabranie ze sobą CV).

zamieszczono 12.05.2017, 9:24 przez Admin

10 maja 2017 r. dwie największe uczelnie z Rzeszowa: Uniwersytet i Politechnika były organizatorami IV edycji Akademickich Targów Pracy.

Studenci, absolwenci szkół wyższych, a także inne poszukujące pracy osoby mogły prześledzić zaprezentowane przez ponad 80 pracodawców i instytucji oferty

<< Poprzednia 1 2 3 4 5 6 Następna >>