zamieszczono 27.05.2015, 13:39 przez Admin

W związku z integracją systemu dziedzinowego Powiatowego Urzędu Pracy w Rzeszowie z systemami Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, informujemy iż od dnia dzisiejszego udostępniona została nowa, centralna baza ofert pracy (CBOP).

CBOP to wspólna baza urzędów pracy, w której prezentowane są informacje o aktualnych ofertach pracy, propozycjach staży z Urzędu i przygotowaniu dorosłych, a także ofertach pracy pracodawców krajowych, którzy poszukują pracowników z obszaru naszego kraju i tzw. rynku unijnego realizowanych przez powiatowe i wojewódzkie urzędy pracy.

zamieszczono 21.05.2015, 13:32 przez Admin

Wznowienie naboru wniosków pracodawców o dofinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców
 w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego

zamieszczono 19.05.2015, 11:46 przez Admin

Firma Syntea S.A. będąca  partnerem projektu „Taking the road to employment – developing newskills and knowledge for unemployedpersons“ zwróciła się do Powiatowego Urzędu Pracy w Rzeszowie z prośbą o upowszechnienie informacji na temat jego realizacji.

Projekt skierowany jest do osób bezrobotnych, legitymujących się minimum średnim wykształceniem, które nie ukończyły 45 roku życia.

zamieszczono 06.05.2015, 15:04 przez Admin

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie ogłasza nabór wniosków o zorganizowanie stażu w ramach projektu pn. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie rzeszowskim (I)” w ramach Poddziałania 1.1.2 Wsparcie udzielane z Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

Wnioski można składać od 07.05.2015 r. do momentu wyczerpania limitu.

Okres odbywania stażu - do 6 miesięcy.

zamieszczono 06.05.2015, 9:43 przez Admin

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie informuje o przystąpieniu do realizacji projektu pozakonkursowego pn.:„Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie rzeszowskim (I)”.

Projekt realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, Oś priorytetowa I Osoby młode na rynku pracy, Działanie 1.1 Wsparcie osób młodych pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy, Poddziałanie 1.1.2 Wsparcie udzielane
z Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych

zamieszczono 05.05.2015, 15:00 przez Grzegorz Ryba

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie ogłasza nabór wniosków o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej w dniach od 21.05.2015 r. do 22.05.2015 r. dla osób bezrobotnych w wieku do 25 roku życia, które spełniają łącznie niżej wymienione warunki:
• są zarejestrowane w tut. Urzędzie przez maksymalny okres do 4 miesięcy,
• mają ustalony I lub II profil pomocy,
nie kształcą się, tj. nie uczestniczą w kształceniu formalnym w trybie stacjonarnym (rozumianym jako kształcenie w formach szkolnych w trybie dziennym). Nie dotyczy osób, które kształcą się w trybie zaocznym lub wieczorowym.
nie szkolą się, tj. nie uczestniczą w pozaszkolnych zajęciach mających na celu uzyskanie, uzupełnienie lub doskonalenie umiejętności i kwalifikacji zawodowych lub ogólnych potrzebnych do wykonywania pracy (tj. szkolenia finansowanych ze środków publicznych w okresie ostatnich 4 tygodni przed przystąpieniem do projektu). Nie dotyczy osób, które szkolą się ze środków prywatnych.

zamieszczono 23.04.2015, 8:08 przez Admin

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie ogłasza nabór wniosków o zorganizowanie prac interwencyjnych dla 50 osób w ramach projektu pn.„Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie rzeszowskim (I)” w ramach Poddziałania 1.1.2 Wsparcie udzielane z Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

zamieszczono 22.04.2015, 14:07 przez Wojciech Kunysz

Z A P R O S Z E N I E

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie zaprasza wszystkich chętnych do udziału w konferencji podsumowującej projekt systemowy „Więcej szans w powiecie rzeszowskim”, współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego Program Operacyjny Kapitał Ludzki, Priorytet VI, Działanie 6.1, Poddziałanie 6.1.3, realizowany przez Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie w okresie 01.03.2008 r. - 31.12.2014 r.

<< Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna >>