zamieszczono 25.08.2016, 13:35 przez Grzegorz Kaszuba

W dniach od 07.09.2016 r. do 09.09.2016 r. odbędzie się nabór wniosków na 30 stanowisk pracy od podmiotów prowadzących działalność gospodarczą w sprawie refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego.

Kwota refundacji, o jaką można wnioskować na jedno stanowisko pracy to 17 000,00 zł.

zamieszczono 19.08.2016, 7:29 przez Grzegorz Ryba

PRZYPOMNIENIE O OGŁOSZENIU

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie ogłasza nabór wniosków o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej w dniach od 29 sierpnia 2016 r. do 30 sierpnia 2016 r. dla osób bezrobotnych, w wieku 18-29 lat, zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Rzeszowie które spełniają łącznie niżej wymienione warunki:

zamieszczono 18.08.2016, 11:53 przez Grzegorz Kaszuba

POWIATOWY URZĄD PRACY W RZESZOWIE OGŁASZA NABÓR NA SZKOLENIE GRUPOWE

OPERATOR ŻURAWIA PRZENOŚNEGO (HDS) Z UPRAWNIENIAMI UDT kat. II Ż

Zgłoszenia na szkolenie przyjmowane są do dnia: 31.08.2016r.
Planowany termin realizacji szkolenia: WRZESIEŃ 2016
Przewidywany czas trwania: ok. 52 godziny
Liczba miejsc: 10

zamieszczono 17.08.2016, 12:30 przez Grzegorz Kaszuba

Przypominamy o trwającym naborze wniosków o zorganizowanie stażu dla osób długotrwale bezrobotnych lub z niepełnosprawnością w ramach projektu pn. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie rzeszowskim (II)”, Poddziałania 1.1.2 Wsparcie udzielane z Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

Uczestnikami projektu mogą zostać osoby młode wieku 18-29 lat (tj. do dnia poprzedzającego ukończenie 30 roku życia) zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy w Rzeszowie jako bezrobotne, spełniające łącznie wszystkie niżej wymienione warunki uczestnictwa w projekcie, tj. osoby:

zamieszczono 16.08.2016, 11:53 przez Grzegorz Ryba

Z dniem 18.08.2016 r. wstrzymuje się nabór wniosków o zorganizowanie zatrudnienia w ramach refundacji przez 12 miesięcy części kosztów poniesionych na wynagrodzenia, nagrody oraz składki na ubezpieczenia społeczne bezrobotnego do 30 roku życia.

zamieszczono 10.08.2016, 10:08 przez Admin

Firma On sp. z o.o. zwróciła się do Powiatowego Urzędu Pracy w Rzeszowie z prośbą o pomoc w dotarciu do osób niepełnosprawnych  zainteresowanych podniesieniem swoich kwalifikacji.

Firma organizuje szkolenie techniczne Autoryzowany Monter Systemów Fotowoltaicznych wraz z uprawnieniami SEP do 1kV, kategoria  E oraz 4 miesięczne odpłatne staże  dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności do 30 roku życia.
| ulotka |

zamieszczono 08.08.2016, 14:50 przez Grzegorz Ryba

Informujemy, że od dnia 9 sierpnia 2016 r. przyjmowane będą wnioski  o zorganizowanie zatrudnienia w ramach refundacji przez 12 miesięcy części kosztów poniesionych na wynagrodzenia, nagrody oraz składki na ubezpieczenia społeczne bezrobotnego do 30 roku życia.
Wnioski należy składać w Centrum Aktywizacji Zawodowej w Rzeszowie ul. Batalionów Chłopskich 7.
Wnioski dostępne są do pobrania na stronie internetowej Urzędu www.pup.rzeszow.pl w zakładce "Wzory dokumentów"> "Dokumenty do pobrania".

zamieszczono 08.08.2016, 11:34 przez Admin

Firma Linetech planuje projekt szkoleniowy przygotowujący osoby dorosłe zainteresowane podnoszeniem swoich kwalifikacji i umiejętności zawodowych.

W związku z tym zwróciła się do Powiatowego Urzędu Pracy w Rzeszowie z prośbą o pomoc w dotarciu do osób zainteresowanych skorzystaniem z kursów przygotowujących do pracy na stanowisku mechanika lotniczego w zakresie obsługi technicznej samolotów o masie pow. 5700 kg.

<< Poprzednia 1 2 3 4 5 6 Następna >>