zamieszczono 27.02.2017, 13:53 przez Admin

23 lutego br. odbyła się giełda pracy dla osób niepełnosprawnych.
Swoją ofertę dla poszukujących pracy przygotowało ponad 20 pracodawców i instytucji. W tym gronie nie zabrakło również Powiatowego Urzędu Pracy w Rzeszowie. Nasze propozycje skierowane były nie tylko do osób bezrobotnych, którym przedstawialiśmy zgłoszone do naszego Urzędu oferty pracy, ale także do pracodawców, którzy zainteresowani byli różnego rodzaju instrumentami wsparcia.

zamieszczono 24.02.2017, 12:47 przez Grzegorz Ryba

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie informuje, że od 01.03.2017 r. ogłasza nabór  wniosków w sprawie refundacji części kosztów poniesionych na wynagrodzenia, nagrody oraz składki na ubezpieczenia społeczne skierowanego bezrobotnego, który nie ukończył 30 roku życia.
Wnioski należy składać na dzienniku podawczym.
Refundacji podlega wynagrodzenie w wysokości 1830,00 zł oraz składki na ubezpieczenia społeczne tj. ubezpieczenie emerytalne, rentowe i wypadkowe finansowane przez pracodawcę, od refundowanego wynagrodzenia.
W pierwszej kolejności rozpatrywane będą wnioski złożone przez Pracodawców, którzy nie pozostają w trakcie realizacji wcześniej zawartych umów o zorganizowanie zatrudnienia w ramach refundacji części kosztów poniesionych na wynagrodzenia, nagrody oraz składki na ubezpieczenia społeczne skierowanego bezrobotnego, który nie ukończył 30 roku życia.

zamieszczono 24.02.2017, 7:55 przez Admin

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie zaprasza na giełdę pracy organizowaną dla CENTRUM HANDLOWEGO „GRAMAR”  oferującego miejsce pracy na stanowisku sprzedawca.

Giełda pracy  odbędzie się w dniu 03.03.2017 o godz. 10:00 w siedzibie Centrum Aktywizacji Zawodowej  w Rzeszowie ul. Batalionów Chłopskich 7 sala nr 18.

Miejsce wykonywania pracy: Zaczernie
Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę

Oczekiwania: wykształcenie min. średnie, chęci do pracy.

Na giełdę pracy zapraszamy osoby zarejestrowane w tutejszym urzędzie z wyznaczonym II profilem pomocy.
Oferta w ramach refundacji dla osób do 30 roku życia.

Zgłaszając się na spotkanie – proszę zabrać ze sobą CV z dołączoną klauzulą o ochronie danych osobowych.

zamieszczono 23.02.2017, 14:38 przez Grzegorz Ryba

Informujemy, że do 28 lutego 2017 r. (włącznie) można składać wnioski o zorganizowanie stażu w ramach projektu pn. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie rzeszowskim (III)”, Działania 1.1, Poddziałania 1.1.2 Wsparcie udzielane z Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

Informacje o kolejnych naborach będą umieszczane na stronie internetowej Urzędu Pracy w Rzeszowie w zakładce: Aktualności – najnowsze informacje.

zamieszczono 21.02.2017, 14:20 przez Admin

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie zaprasza na Giełdę Pracy organizowaną dla firmy ART FORM
Firma poszukuje pracowników na stanowiska:  POMOCNIK STOLARZA

Pracodawca oferuje:  umowę  o pracę na pełny etat, pracę w systemie 1  zmianowym.
Wymagania: wykształcenie min. podstawowe, podstawowa znajomość pracy przy użyciu narzędzi stolarskich

Oferta pracy w ramach umowy w sprawie refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla osób powyżej 29r. ż. zarejestrowanych w PUP Rzeszów z ustalonym II profilem pomocy.

Miejsce wykonywania pracy: Hermanowa

Spotkanie odbędzie się w dniu 27.02.2017r. o godz. 09:00 w  Centrum Aktywizacji Zawodowej w Rzeszowie, ul. Batalionów Chłopskich 7 pok. 18

Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr. tel. 17 25 00 240

zamieszczono 20.02.2017, 13:06 przez Admin

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie zaprasza na Giełdę Pracy organizowaną dla Gabinet Urody Edyta Piekuś
Firmy poszukują  pracowników na stanowisko kosmetyczka

Pracodawcy oferują:  umowę  o pracę na pełny etat, pracę w systemie 1 zmianowym.
Miejsce wykonywania pracy: Rzeszów

Spotkanie odbędzie się w dniu 23.02.2017r. w godz. 10.00
Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr. tel. 17 25 00 310

zamieszczono 20.02.2017, 8:18 przez Admin

15 lutego 2017 r. w Centrum Aktywizacji Zawodowej w Rzeszowie zawarto porozumienie pomiędzy Powiatowym Urzędem Pracy w Rzeszowie, a Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Boguchwale w sprawie realizacji Programu Aktywizacja i Integracja.

zamieszczono 15.02.2017, 7:51 przez Admin

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie zaprasza na spotkanie organizowane dla firmy AVIVA oferującej miejsce pracy na stanowisku Doradca klienta

Spotkanie  odbędzie się w dniu 27.02.2017  roku o godz. 10:00 w siedzibie Centrum Aktywizacji Zawodowej  w Rzeszowie ul. Batalionów Chłopskich 7 sala nr 18.

Miejsce wykonywania pracy: Rzeszów + teren
Rodzaj zatrudnienia: umowa agencyjna
Wynagrodzenie: prowizyjne

Oczekiwania: wykształcenie min. średnie, mile widziane prawo jazdy kat. B, mile widziane doświadczenie w sprzedaży, komunikatywność.

<< Poprzednia 1 2 3 4 Następna >>