zamieszczono 26.09.2016, 12:29 przez Admin

W dniu 29 września 2016 r. o godzinie 10:00 w Gminnym Centrum Pracy w Sokołowie Młp. odbędzie się spotkanie informacyjno-rekrutacyjne w ramach projektu „Biznes Inicjator”. Projekt  zakłada wsparcie finansowe dla osób chcących założyć własną działalność gospodarczą.

zamieszczono 23.09.2016, 10:46 przez Admin

21 września 2016 roku miała miejsce uroczystość otwarcia nowego budynku Domu Pomocy Społecznej w Górnie. Inwestycja została zrealizowana w oparciu o środki z budżetu państwa i Starostwa Powiatowego w Rzeszowie.

zamieszczono 22.09.2016, 13:16 przez Admin

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie zaprasza osoby bezrobotne do wzięcia udziału w spotkaniu rekrutacyjnym z pracownikami agencji zatrudnienia Trenkwalder Polska.

Firma dla jednego ze swoich klientów z branży remontowo-budowlanej poszukuje 30 pracowników  zainteresowanych podjęciem pracy w zawodach: cieśla, murarz, zbrojarz.

zamieszczono 21.09.2016, 8:32 przez Admin

19 września poznaliśmy tegorocznych laureatów XI edycji Konkursu Lodołamacze.

Konkurs LODOŁAMACZE wyróżnia pracodawców wrażliwych społecznie. Mianem tym określa się ludzi, firmy, instytucje, które angażują się w rozwiązywanie problemów osób niepełnosprawnych. Z roku na rok przybywa osób zainteresowanych potrzebami osób niepełnosprawnych, gotowych do tworzenia dla nich coraz lepszych warunków pracy. To dowód na to, że człowiek niepełnosprawny może być doskonałym pracownikiem zaangażowanym w budowanie sukcesu firmy. Dla osoby niepełnosprawnej to szansa na pełne uczestnictwo w życiu społecznym.

zamieszczono 13.09.2016, 12:10 przez Grzegorz Kaszuba

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie jest partnerem akcji pt.: „Podkarpackie dni biznesu” organizowanej przez Rzeszowski Oddział ZUS-u.

Przedsięwzięcie adresowane jest do przedsiębiorców, pracodawców oraz osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej. Jego celem jest merytoryczne i praktyczne wsparcie rozwoju biznesu w regionie, a także motywowanie do tworzenia nowych miejsc pracy.

05.10.2016 r. w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie oraz 06.10.2016 r. na Uniwersytecie Rzeszowskim w ramach warsztatów zostanie wygłoszona prelekcja nt. dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej udzielanych przez nasz Urząd.

Pozostała tematyka szkoleń wraz z godzinami rozpoczęcia zawarta jest w załączonym harmonogramie.

Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do udziału.

zamieszczono 09.09.2016, 12:14 przez Grzegorz Ryba

Informujemy, że limit środków Funduszu Pracy przeznaczony na zwrot kosztów dojazdu na staż został w całości zaangażowany.

zamieszczono 07.09.2016, 13:54 przez Admin

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie zaprasza na spotkanie organizowane dla firmy PIEROŻARNIA RZESZOWSKA  oferującej miejsca pracy na stanowiskach:
  • pomoc kuchenna / osoba do lepienia pierogów ( wymagane zdolności manualne, chęci do pracy)
  • kasjer/bufetowa ( wymagane doświadczenie w sprzedaży, chęci do pracy)
Pracodawca oferuje umowę o pracę w systemie jednozmianowym ( do godz.17 lub 18), wynagrodzenie 1850 brutto.

zamieszczono 30.08.2016, 12:27 przez Admin

Prezes Narodowego Banku Polskiego uruchomił kolejną edycję Programu „Staże Prezesa NBP” w oddziałach okręgowych NBP.

Celem Programu „Staże Prezesa NBP” jest przygotowanie najzdolniejszych absolwentów krajowych i zagranicznych uczelni wyższych do wejścia na polski i europejski rynek pracy,
a także umożliwienie im wszechstronnego rozwoju zawodowego w zakresie bankowości centralnej. O staż w NBP mogą ubiegać się absolwenci studiów wyższych (preferowane kierunki to ekonomia, finanse, bankowość i pokrewne), mogący pochwalić się wysoką średnią oceną ze studiów oraz biegłą znajomością języka angielskiego.
Osobom zakwalifikowanym do Programu, NBP w ramach stażu oferuje ośmiomiesięczną umowę o pracę, a także możliwość uczestniczenia w szkoleniach zawodowych.

Szczegóły można znaleźć na stronie www.nbp.pl

<< Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna >>