zamieszczono 29.07.2015, 14:06 przez Grzegorz Kaszuba

Przypominamy o trwającym naborze wniosków o zorganizowanie prac interwencyjnych w ramach projektu pn. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie rzeszowskim (I)” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, Oś Priorytetowa I, Działanie 1.1, Poddziałanie 1.1.2 Wsparcie udzielane z Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych.

zamieszczono 29.07.2015, 11:57 przez Grzegorz Kaszuba

OGŁOSZENIE

W dniach od 05.08.2015 r. do 07.08.2015 r. zostaje wznowiony nabór wniosków o refundację wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego w wieku powyżej 50 roku życia, zarejestrowanego w tutejszym Urzędzie, który ma ustalony II profil pomocy.

Wnioski można składać w Centrum Aktywizacji Zawodowej w Rzeszowie, al. Batalionów Chłopskich 7 (dziennik podawczy).

Wnioski można pobrać na stronie: www.pup.rzeszow.pl w zakładce „WZORY DOKUMENTÓW- dokumenty do pobrania”.

zamieszczono 23.07.2015, 12:47 przez Admin

16.07.2015r. miały miejsce obchody 96 rocznicy powołania Policji Państwowej. Przy tej okazji  w Komendzie Miejskiej Policji w Rzeszowie odbyła się uroczystość wręczenia odznaczeń i aktów mianowania na wyższe stopnie policyjne i wyższe stopnie służbowe.
Ten szczególny dzień stał się okazją do podziękowania za kolejny rok zawodowej służby.

Ze strony Powiatowego Urzędu Pracy w Rzeszowie gratulacje oraz życzenia dalszych sukcesów zawodowych złożył dyrektor Adam Panek.

zamieszczono 22.07.2015, 8:32 przez Admin

W związku z planowanym uruchomieniem bazy technicznej w Porcie Lotniczym
Rzeszów – Jasionka

Firma LINETECH
zaprasza na spotkanie informacyjne, w trakcie którego zostanie zaprezentowany profil działalności firmy, zakres prac wykonywanych w obszarze kontroli i naprawy samolotów oraz przedstawione zostaną rodzaje obsługi statków powietrznych (w tym obsługa liniowa, obsługa bazowo - hangarowa).

Przedstawiciele firmy przedstawią oferty pracy kierowane do osób bezrobotnych zainteresowanych podjęciem zatrudnienia.

Firma LINETECH jest obecna na rynku od 2010 roku, a w Polsce działa w siedmiu portach lotniczych: w Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu i Rzeszowie. Wykonuje najbardziej skomplikowane przeglądy techniczne i naprawy strukturalne.

Spotkanie odbędzie  się 11 sierpnia 2015 r. o godz. 10:00
w Centrum Aktywizacji Zawodowej Rzeszów, ul. Batalionów Chłopskich 7,
 sala 18 I piętro

zamieszczono 17.07.2015, 15:05 przez Grzegorz Kaszuba

Informacja

Informujemy, że z dniem 21.07.2015 r. zostaje wstrzymany nabór wniosków o refundację wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego w ramach dodatkowych środków z rezerwy Funduszu Pracy na aktywizację zawodową osób bezrobotnych:

- w wieku powyżej 50 roku życia.

zamieszczono 02.07.2015, 10:23 przez Admin

Z dniem 1 lipca br. uruchomiona została usługa komunikacji Urzędu z klientami z wykorzystaniem kanału SMS.
Rozwiązanie, w pełni zintegrowane z systemem dziedzinowym, usprawni informowanie beneficjentów rynku pracy o usługach oferowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie, m.in. o ofertach pracy, organizowanych giełdach pracy czy naborach na szkolenia.

Skorzystanie z tej formy powiadamiania wymaga złożenia przez klienta stosownego oświadczenia o wyrażeniu zgody na wysyłanie przez Urząd wiadomości SMS. Oświadczenie należy złożyć podczas spotkania z pracownikiem Urzędu.

zamieszczono 26.06.2015, 14:48 przez Grzegorz Ryba

INFORMACJA

Od dnia 01.07.2015r. będą przyjmowane wnioski pracodawców na realizację świadczenia aktywizacyjnego (refundacja przez 12 miesięcy przy co najmniej  18-o miesięcznym obowiązku utrzymania zatrudnienia ) dla bezrobotnego rodzica powracającego  na rynek pracy po przerwie związanej z wychowywaniem dziecka lub bezrobotnego sprawującego opiekę nad osobą zależną, który w okresie 3 lat przed rejestracją w urzędzie pracy zrezygnował z zatrudnienia lub innej pracy zarobkowej z uwagi na konieczność wychowania dziecka lub sprawowania opieki nad osobą zależną.
Wysokość świadczenia aktywizacyjnego wynosi połowę minimalnego wynagrodzenia za prace miesięcznie za każdego skierowanego bezrobotnego.

zamieszczono 22.06.2015, 15:13 przez Grzegorz Kaszuba

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego
Wsparcie udzielane z Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie ogłasza z dniem 23.06.2015 r. nabór wniosków na 10 bonów szkoleniowych dla osób do 30 roku życia w ramach projektu pn. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie rzeszowskim (I)” w ramach Poddziałania 1.1.2 Wsparcie udzielane z Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

<< Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna >>