zamieszczono 27.06.2016, 7:49 przez Admin

W ramach podejmowania działań resocjalizacyjnych i readaptacyjnych, oraz dla osiągnięcia właściwych korzyści społecznych i ekonomicznych, Zakład Karny w Rzeszowie informuje o możliwości nawiązania współpracy z przedsiębiorcami w zakresie zatrudniania osób pozbawionych wolności.

Osoby odbywające karę  pozbawienia wolności  można zatrudnić  zarówno w miejscu prowadzenia działalności pracodawcy jak i wewnątrz zakłady karnego.

zamieszczono 24.06.2016, 14:18 przez Wojciech Kunysz

Od dnia 27 czerwca 2016 r. przyjmowane będą wnioski o zorganizowanie stażu dla osób długotrwale bezrobotnych lub z niepełnosprawnością w ramach projektu pn. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie rzeszowskim (II)”, Poddziałania 1.1.2 Wsparcie udzielane z Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

zamieszczono 23.06.2016, 13:43 przez Grzegorz Kaszuba

Informujemy, że z dniem 24 czerwca 2016 r. zostaje wstrzymany nabór wniosków o zorganizowanie stażu w ramach projektu pn. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie rzeszowskim (II)”, Poddziałania 1.1.2 Wsparcie udzielane z Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

zamieszczono 22.06.2016, 13:05 przez Admin

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie zaprasza na spotkanie informacyjno-rekrutacyjne z przedstawicielami  firmy  BUDIMEX S.A., która świadczy usługi budowlano-montażowe zarówno na terenie kraju jak i za granicą.

W trakcie spotkania przewidziana jest prezentacja poświęcona działalności firmy, prowadzonym inwestycjom a także informacja dot. potrzeb kadrowych firmy, warunków pracy i płacy.
Pracodawca przedstawi oferty pracy na terenie kraju i za granicą na stanowiska z branży budowlanej, w tym m. in. dla:
  • ZBROJARZY i PRACOWNIKÓW OGÓLNOBUDOWLANYCH

zamieszczono 22.06.2016, 11:36 przez Admin

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie zaprasza na Giełdę Pracy  organizowaną  dla firmy POLSKA SIEĆ HANDLOWA „NASZ SKLEP” S.A. oferującej miejsca pracy na stanowisko:
  • SPRZEDAWCA-KASJER
Spotkanie  odbędzie się w dniu 30.06.2016 o godz. 10:00 w Centrum Aktywizacji Zawodowej w Rzeszowie przy ul. Batalionów Chłopskich 7 sala nr 12.

zamieszczono 22.06.2016, 8:23 przez Admin

Po raz kolejny Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie włączył się w organizowane „Dni Osiedla Zalesie”, które w tym roku odbyły się 19 czerwca.

Była to doskonała okazja do przedstawienia i promocji naszych usług.

zamieszczono 21.06.2016, 7:17 przez Admin

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie informuje, że dysponuje środkami Funduszu Pracy na szkolenia finansowane w ramach bonu szkoleniowego.

O przyznanie bonu szkoleniowego może ubiegać się osoba bezrobotna, która spełnia łącznie poniższe warunki, czyli:
  • nie ukończyła 30 roku życia,
  • dla której ustalono profil pomocy II lub profil pomocy I - w uzasadnionych przypadkach,
  • dla której ustalono Indywidualny Plan Działania,
  • która posiada uprawdopodobnienie podjęcia zatrudnienia, innej pracy zarobkowej lub działalności gospodarczej,
  • złożyła wniosek o przyznanie bonu.

zamieszczono 14.06.2016, 10:22 przez Grzegorz Ryba

Przypominamy, że od dnia 05.05.2016 r. został wstrzymany nabór wniosków o organizację prac interwencyjnych finansowanych z Funduszu Pracy.

<< Poprzednia 1 2 3 4 5 6 Następna >>