zamieszczono 04.03.2015, 8:51 przez Admin

Komunikat Dyrektora Urzędu dotyczący Gminnych Centrów Pracy w Krasnem, Świlczy i Tyczynie

zamieszczono 02.03.2015, 11:33 przez Grzegorz Ryba

O G Ł O S Z E N I E

W dniu 09.03.2015 r. będą przyjmowane wnioski od Podmiotów prowadzących działalność gospodarczą w sprawie refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego do 30 roku życia, zarejestrowanego w tut. Urzędzie, z ustalonym profilem pomocy II.
W chwili obecnej tut. Urząd dysponuje środkami pozwalającymi na pozytywne rozpatrzenie wniosków na łączną liczbę 30 miejsc pracy. Kwota refundacji, o jaką można wnioskować na jedno stanowisko to 22.000,00 zł.
Brane pod uwagę będą wyłącznie wnioski:
•    w których kandydaci spełniają kryteria naboru, oraz
•    złożone przez Podmioty, które nie pozostają w trakcie realizacji wcześniej zawartych umów w w/w sprawie.
UWAGA: Wnioski należy złożyć w Centrum Aktywizacji Zawodowej w Rzeszowie, al. Batalionów Chłopskich 7 (Dziennik Podawczy). Jedna osoba może złożyć wniosek tylko w imieniu jednego Podmiotu prowadzącego działalność.
Wnioski są do pobrania ze strony: www.pup.rzeszow.pl w zakładce „WZORY DOKUMENTÓW – Dokumenty do pobrania”. Aktualne formularze wniosków oraz regulamin w sprawie – obowiązują od dn. 02.02.2015 r.
Wnioski przed ich złożeniem nie podlegają konsultacji.
Wnioski sporządzone nieprawidłowo i niekompletne będą rozpatrzone negatywnie.

zamieszczono 27.02.2015, 14:50 przez Grzegorz Ryba

INFORMACJA

Z powodu dużej liczby złożonych wniosków o przyznanie środków na podjęcie działalności gospodarczej (około 200) informujemy, iż termin rozpatrzenia wniosków może ulec wydłużeniu.
Każdy wnioskodawca otrzyma informację pisemną odnośnie sposobu rozpatrzenia złożonego wniosku. Przypominamy, że w chwili obecnej rozpatrzonych pozytywnie będzie 20 wniosków, które otrzymają największą liczbę punktów.

zamieszczono 25.02.2015, 7:42 przez Admin

Ogłoszenie o naborze wniosków o dofinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawcy w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

zamieszczono 18.02.2015, 12:55 przez Grzegorz Ryba

Informujemy, że ogromna ilość złożonych wniosków o zorganizowanie stażu w całości angażuje limit środków Funduszu Pracy na ten cel. W związku z powyższym wnioski złożone od dnia 19.02.2015 r. ( włącznie ) będą rozpatrzone odmownie.

zamieszczono 05.02.2015, 10:55 przez Grzegorz Ryba

INFORMACJA
Z powodu dużej liczby złożonych wniosków o zorganizowanie stażu informujemy, że będą one rozpatrywane sukcesywnie.
W związku z powyższym terminy ich realizacji mogą być wydłużone.

zamieszczono 03.02.2015, 12:43 przez Grzegorz Ryba

OGŁOSZENIE

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie ogłasza nabór wniosków o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej w dniach od 23.02.2015 r. do 25.02.2015 r. dla osób bezrobotnych zarejestrowanego w tut. Urzędzie, z ustalonym profilem pomocy II, bądź w szczególnie uzasadnionych przypadkach z ustalonym profilem pomocy I.

Kwota, o jaką można wnioskować, to maksymalnie 22 000,00 zł.

Wniosek można pobrać ze strony www.pup.rzeszow.pl. w zakładce "WZORY DOKUMENTÓW - dokumenty do pobrania".
Aktualne formularze wniosku oraz regulamin w sprawie – obowiązują od dn. 02.02.2015 r.

Powiatowy Urząd Pracy przypomina, że limit środków na powyższą formę w 2015 r. został poważnie ograniczony. W chwili obecnej rozpatrzonych pozytywnie będzie 20 wniosków, które otrzymają największą liczbę punktów.

Wnioski przed ich złożeniem nie podlegają konsultacji.

Wypełnione wnioski należy składać w Centrum Aktywizacji Zawodowej, al. Batalionów Chłopskich 7, 35-038 Rzeszów (Dziennik podawczy). Przed złożeniem wniosku należy zgłosić się do doradcy zawodowego (z kompletnie wypełnionym wnioskiem) celem oceny predyspozycji wnioskodawcy do prowadzenia działalności.

zamieszczono 19.01.2015, 10:56 przez Grzegorz Ryba

Informujemy że, w 2015r.  urząd będzie realizował zadania  w ramach posiadanych środków Funduszu Pracy,  które będą skierowane na rozwiązanie najbardziej istotnych problemów rynku pracy.  Priorytetem będzie wzrost zatrudnienia poprzez uzyskanie dużej efektywności  w poszczególnych formach aktywizacji. Wszystkie działania będą poprzedzone wnikliwą analizą składanych wniosków. Mając na uwadze konieczność racjonalnego wydatkowania środków oraz wysoką efektywność,  realizowane będą:

<< Poprzednia 1 2 3 4 Następna >>