zamieszczono 01.09.2014, 14:48 przez Grzegorz Kaszuba

W związku z wyczerpaniem limitu środków przeznaczonych na zorganizowanie stażu w ramach programów z rezerwy Funduszu Pracy dla osób bezrobotnych do 30 roku życia i bezrobotnego rodzica powracającego na rynek pracy, posiadającego co najmniej jedno dziecko w wieku do 6 lat, lub bezrobotnego sprawującego opiekę nad osobą zależną, informujemy, że od dnia 2 września 2014 r. wstrzymuje się nabór wniosków.

zamieszczono 25.08.2014, 15:54 przez Grzegorz Kaszuba

OGŁOSZENIE

W dniach od 08.09.2014 r. do 12.09.2014 r. ogłaszamy nabór wniosków o przyznanie środków na podjęcie działalności gospodarczej dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Rzeszowie, które od 01.03.2008 r. do 31.12.2013 r. nie były uczestnikami projektu „Więcej szans w powiecie rzeszowskim” ze szczególnym uwzględnieniem osób bezrobotnych:

zamieszczono 22.08.2014, 15:08 przez Grzegorz Kaszuba

OGŁOSZENIE

W dniu 01.09.2014 r. Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie będzie przyjmował wnioski w sprawie refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego zarejestrowanego w tut. Urzędzie, z ustalonym profilem pomocy II, który od 01.03.2008 r. do 31.12.2013 r. nie był uczestnikiem projektu „Więcej szans w powiecie rzeszowskim”.

zamieszczono 12.08.2014, 7:54 przez Admin

OGŁOSZENIE

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie ogłasza nabór wniosków o przyznanie bonu szkoleniowego.
Bon szkoleniowy może otrzymać osoba bezrobotna zarejestrowana w Powiatowym Urzędzie Pracy w Rzeszowie, spełniająca poniższe kryteria:
  • nie ukończyła 30 roku życia,
  • złożyła wniosek o przyznanie bonu szkoleniowego,
  • ma ustalony I lub II profil pomocy,
  • ma sporządzony Indywidualny Plan Działania, z którego wynika możliwość finansowania ww. szkolenia,
  • uprawdopodobni podjęcie zatrudnienia, innej pracy zarobkowej lub działalności gospodarczej po zakończeniu szkolenia.

zamieszczono 06.08.2014, 12:29 przez Grzegorz Ryba

Informujemy, że od dnia 07.08.2014r. ogłasza się nabór wniosków pracodawców na świadczenie aktywizacyjne.  W ramach powyższej formy może być skierowany  bezrobotny rodzic powracający  na rynek pracy po przerwie związanej z wychowaniem dziecka, bądź bezrobotny sprawujący  opiekę nad osobą zależną, który w okresie 3 lat przed rejestracją w urzędzie pracy jako bezrobotny zrezygnował z zatrudnienia lub innej pracy zarobkowej z uwagi na konieczność wychowania dziecka lub sprawowania opieki nad osobą zależną.  Nabór wniosków będzie trwał do odwołania.

Więcej informacji o powyższej formie tutaj.

Wnioski do pobrania w zakładce „Dokumenty do pobrania”.

zamieszczono 31.07.2014, 13:39 przez Admin

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie przypomina, że od 01.01.2014r. został uruchomiony system SEPI (Samorządowa Elektroniczna Platforma Informacyjna) która umożliwia  dwustronną  wymianę  informacji  oraz  danych  o osobach  bezrobotnych i poszukujących pracy pomiędzy Powiatowym Urzędem Pracy a Ośrodkami Pomocy Społecznej działającymi w powiecie rzeszowskim oraz w mieście Rzeszowie.

Od chwili wdrożenia systemu SEPI wydawanie wszystkich zaświadczeń do ustalenia uprawnień do świadczeń z pomocy społecznej, świadczeń rodzinnych oraz dodatków mieszkaniowych dla Ośrodków Pomocy Społecznej odbywa się wyłącznie drogą elektroniczną bez udziału klientów.

zamieszczono 28.07.2014, 11:31 przez Grzegorz Kaszuba

W związku z wyczerpaniem limitu środków przeznaczonych na organizację stażu w ramach bonu stażowego, informujemy, że od dnia 29 lipca 2014 r. wstrzymuje się nabór wniosków.

zamieszczono 24.07.2014, 8:09 przez Admin

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie informuje, że w dniu 22.07.2014r. została zawarta umowa zgodnie z art. 4 ust. 8 ustawy z dnia 29.01.2004r. Prawo zamówień publicznych (t.j.  Dz. U. z 2013r. poz. 907 z pózn. zm.) w związku z art. 40 ust. 1 ustawy z dnia 20 kwietnia 2004r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (t.j. Dz.U. z 2013r. poz.674 z późn. zm.) z  VITAL – MED Sp. z o .o. w Przeworsku na usługę szkoleniową:
  • Opiekun osób starszych i niepełnosprawnych z elementami rehabilitacji + moduł języka niemieckiego w ramach projektu systemowego „Więcej szans w powiecie rzeszowskim” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Priorytet VI , Działanie 6.1, Poddziałanie 6.1.3, Program Operacyjny Kapitał Ludzki, umowa ramowa nr UDA - POKL.06.01.03-18-017/08-00 z dnia 26 marca 2008r.

<< Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna >>