zamieszczono 25.05.2017, 11:19 przez Admin

Przypominamy o możliwości składania wniosków poprzez formularze elektroniczne.

Obsługiwane obecnie typy dokumentów to:
  • zgłoszenie do rejestracji jako osoba bezrobotna/poszukująca pracy
  • uzupełnienie załączników do wniosku o rejestrację
  • wniosek o pozbawienie statusu osoby bezrobotnej
  • zgłoszenie oferty pracy
  • oświadczenie o zamiarze powierzenia wykonywania pracy cudzoziemcowi
  • wniosek o wydanie zaświadczenia
  • pismo ogólne do urzędu
  • zgłoszenie podjęcia pracy (Nowy)
  • wniosek o przelew świadczenia na konto (Nowy)
Formularze dostępne są na panelu usług elektronicznych Urzędu.

zamieszczono 25.05.2017, 11:17 przez Admin

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie zaprasza na spotkanie organizowane dla firmy AVIVA oferującej miejsca pracy na stanowisku doradca klienta.
Spotkanie odbędzie się w dniu 07.06.2017 o godz. 10.00  w Dynowie w budynku Urzędu Miasta, ul. Rynek 2, I piętro- sala narad

Firma AVIVA oferuje:
Rodzaj zatrudnienia: umowa agencyjna
Wynagrodzenie: prowizyjne
Oczekiwania: wykształcenie min. średnie, mile widziane prawo jazdy kat. B, mile widziane doświadczenie w sprzedaży, komunikatywność.

Zgłaszając się na spotkanie – proszę zabrać ze sobą CV z dołączoną klauzulą o ochronie danych osobowych.

zamieszczono 24.05.2017, 9:54 przez Admin

WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa poprzez zorganizowane 23 maja br. Uczelniane Targi Pracy poczyniła pierwszy krok w przygotowaniu swoich studentów do aktywności zawodowej.

Podczas targów oferty dla młodych osób zaprezentowały firmy i instytucje z regionu.

zamieszczono 24.05.2017, 7:30 przez Admin

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie zaprasza na Giełdę Pracy organizowaną dla firmy Salon fryzjerski Greta oferującej miejsce pracy na stanowisku FRYZJER

Spotkanie  odbędzie się w dniu 29.05.2017  roku o godz. 10 w siedzibie Centrum Aktywizacji Zawodowej  w Rzeszowie ul. Batalionów Chłopskich 7 sala nr 18.

Miejsce wykonywania pracy: Tyczyn
Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę na czas określony
System i rozkład czasu pracy: jedna zmiana
Wysokość wynagrodzenia: od 2000

zamieszczono 19.05.2017, 13:57 przez Admin

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie zaprasza na Giełdę Pracy organizowaną dla firmy ANDBUD oferującej miejsca pracy na stanowiska  zbrojarz.
Spotkanie  odbędzie się w dniu 31.05.2017  roku o godz. 10:00 w siedzibie Centrum Aktywizacji Zawodowej w Rzeszowie ul. Batalionów Chłopskich 7 sala nr 18.

Miejsce wykonywania pracy: Rzeszów
Wynagrodzenie: od  3000  (brutto)
Rodzaj umowy: umowa o pracę na okres próbny
Oczekiwania pracodawcy:  mile widziane doświadczenie, znajomość rysunku technicznego, chęci do pracy

zamieszczono 19.05.2017, 11:50 przez Grzegorz Kaszuba

Przypominam o trwającym naborze wniosków o przyznanie bonu na zasiedlenie dla osób bezrobotnych do 30 roku życia. Powyższa forma jest realizowana w ramach projektu pn. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie rzeszowskim (III)”, Poddziałania 1.1.2 Wsparcie udzielane z Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

Wnioski mogą składać osoby spełniające wszystkie poniższe kryteria:

zamieszczono 19.05.2017, 9:42 przez Admin

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie zaprasza na spotkanie organizowane dla firmy AVIVA oferującej miejsce pracy na stanowisku Doradca klienta.

Spotkanie  odbędzie się w dniu 01.06.2017 roku o godz. 10:00 w siedzibie Centrum Aktywizacji Zawodowej  w Rzeszowie ul. Batalionów Chłopskich 7 sala nr 18.

Miejsce wykonywania pracy: Rzeszów + teren
Rodzaj zatrudnienia: umowa agencyjna
Wynagrodzenie: prowizyjne

zamieszczono 19.05.2017, 9:36 przez Admin

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie zaprasza na Giełdę Pracy  organizowaną  dla firmy  TIFOTEX oferującej miejsca pracy na stanowisku SPRZEDAWCA - SKLEP ODZIEŻOWY

Spotkanie  odbędzie się w dniu 23.05.2017 roku o godz. 10:00 w siedzibie Centrum Aktywizacji Zawodowej w Rzeszowie ul. Batalionów Chłopskich 7 sala nr 18.

Miejsce wykonywania pracy: Rzeszów
Rodzaj zatrudnienia:  umowa o pracę
Zmianowość: równoważny system pracy / np. 8.00-16.00; 10.00-18.00 /
Wysokość wynagrodzenia: od 2.000 zł (brutto)