zamieszczono 28.04.2017, 11:39 przez Admin

Przypominamy o możliwości składania wniosków poprzez formularze elektroniczne.

Obsługiwane obecnie typy dokumentów to:
  • zgłoszenie do rejestracji jako osoba bezrobotna/poszukująca pracy
  • uzupełnienie załączników do wniosku o rejestrację
  • wniosek o pozbawienie statusu osoby bezrobotnej
  • zgłoszenie oferty pracy
  • oświadczenie o zamiarze powierzenia wykonywania pracy cudzoziemcowi
  • wniosek o wydanie zaświadczenia
  • pismo ogólne do urzędu
Formularze dostępne są na panelu usług elektronicznych Urzędu.

zamieszczono 27.04.2017, 7:31 przez Admin

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie zaprasza na Giełdę Pracy organizowaną dla sklepu STOKROTKA oferującego miejsca pracy na stanowisku kasjer-sprzedawca.

Spotkanie  odbędzie się w dniu 11.05.2017  roku o godz. 10:00 w siedzibie Centrum Aktywizacji Zawodowej w Rzeszowie ul. Batalionów Chłopskich 7 sala nr 19.

Miejsce wykonywania pracy: Boguchwała lub Rzeszów
Wynagrodzenie: 2000 brutto + 200 zł premii
Rodzaj umowy: umowa o pracę na okres próbny
Oczekiwania pracodawcy: obsługa kasy fiskalnej, mile widziane doświadczenie

Zgłaszając się na spotkanie – proszę zabrać ze sobą CV z dołączoną klauzulą o ochronie danych osobowych.

zamieszczono 21.04.2017, 14:12 przez Grzegorz Kaszuba

Nabór wniosków na finansowanie szkolenia w ramach bonu szkoleniowego dla 10 osób bezrobotnych do 30 roku życia

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie od dnia 24.04.2017r. ogłasza nabór wniosków o przyznanie bonu szkoleniowego dla osób bezrobotnych do 30 roku życia. Nabór prowadzony będzie do wyczerpania środków finansowych na realizację tego zadania.

Powyższa forma realizowana będzie w ramach projektu pn. ”Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie rzeszowskim(III)” Poddziałania 1.1.2 Wsparcie udzielane z Inicjatywy na rzecz zatrudniania ludzi młodych, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

zamieszczono 18.04.2017, 9:07 przez Grzegorz Ryba

W dniach od 27.04.2017 r. do 28.04.2017 r. odbędzie się nabór wniosków od podmiotów prowadzących działalność gospodarczą w sprawie refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego, zarejestrowanego w tut. Urzędzie, z ustalonym profilem pomocy II.

W chwili obecnej Urząd dysponuje środkami pozwalającymi na pozytywne rozpatrzenie wniosków na łączną liczbę 40 miejsc pracy. Kwota refundacji, o jaką można wnioskować na jedno stanowisko pracy to 24 000,00 zł.

zamieszczono 11.04.2017, 9:23 przez Admin

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie zaprasza na Giełdę Pracy organizowaną dla firmy EKO-REM oferującej miejsca pracy na stanowiska brukarz oraz kierowca kat. B - pracownik budowlany

Spotkanie  odbędzie się w dniu 24.04.2017 roku o godz. 10:00 w siedzibie Centrum Aktywizacji Zawodowej w Rzeszowie ul. Batalionów Chłopskich 7 sala nr 19.

Miejsce wykonywania pracy: Rzeszów + teren
Wynagrodzenie: ok. 3000 netto
Rodzaj umowy: umowa o pracę na czas określony
Oczekiwania pracodawcy: chęci do pracy

zamieszczono 10.04.2017, 12:13 przez Admin

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie zaprasza na Giełdę Pracy  organizowaną  dla firmy THM GROUP SP. Z O.O. oferującej miejsca pracy na stanowisku SZWACZKA, KRAWCOWA.

Spotkanie  odbędzie się w dniu 21.04.2017  roku o godz. 10:00 w siedzibie Centrum Aktywizacji Zawodowej w Rzeszowie ul. Batalionów Chłopskich 7 sala nr 18.

Miejsce wykonywania pracy: Rzeszów, ul. Jarowa 11
Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę
System i rozkład czasu pracy: jedna zmiana
Wysokość wynagrodzenia: od 2.000 (brutto)
Wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe

zamieszczono 07.04.2017, 12:57 przez Admin

6 kwietnia br. miało miejsce oficjalne otwarcie Lunch Baru „Europejskie Klimaty”, w którym pracę znalazło  18 osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności w stopniu znacznym i umiarkowanym. To szczególne miejsce, jest rozszerzeniem działającego w Rzeszowie Zakładu Aktywności Zawodowej. Pracują w nim osoby, które mają trudności ze znalezieniem pracy na otwartym rynku.  Pracę osób niepełnosprawnych wspierać będzie 5 trenerów, którzy również znaleźli zatrudnienie. Nowy zakład integruje te dwa środowiska, dając osobom niepełnosprawnym szansę i nadzieję na nowy start.

zamieszczono 05.04.2017, 8:55 przez Grzegorz Ryba

Informujemy, że w dniu 24.04.2017 r. (tylko i wyłącznie w tym dniu) będą przyjmowane wnioski o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej. Pozytywnie rozpatrzonych będzie 40 wniosków, które otrzymają największą liczbę punktów.
Nabór dotyczy osób bezrobotnych, w wieku 18-29 lat, zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Rzeszowie które spełniają łącznie niżej wymienione warunki:

<< Poprzednia 1 2 3 4 5 6 Następna >>