zamieszczono 06.07.2017, 7:44 przez Admin

W związku z poszerzeniem bazy produkcyjnej w Polsce firma Goodrich Aerospace Poland poszukuje kandydatów na stanowisko PRAKTYKA w zawodzie Operator CNC.

Miejsce praktyki: Tajęcina k. Rzeszowa

zamieszczono 05.07.2017, 13:31 przez Grzegorz Ryba

Nabór wniosków o zorganizowanie prac interwencyjnych

Od 10 lipca 2017 roku ogłaszamy nabór wniosków o zorganizowanie prac interwencyjnych w ramach projektu pn. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie rzeszowskim (III)”, Poddziałanie 1.1.2 Wsparcie udzielane z Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, projekt realizowany w ramach Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych.

Uczestnikami projektu mogą zostać osoby młode wieku 18-29 lat (tj. do dnia poprzedzającego ukończenie 30 roku życia) zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy w Rzeszowie jako bezrobotne, spełniające łącznie wszystkie niżej wymienione warunki uczestnictwa w projekcie, tj. osoby:

zamieszczono 05.07.2017, 13:16 przez Grzegorz Ryba

Wznowienie naboru wniosków o zorganizowanie stażu

Informujemy że od 10 lipca 2017 zostaje wznowiony nabór wniosków o zorganizowanie stażu w ramach projektu pn. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie rzeszowskim (III)”, Poddziałanie 1.1.2 Wsparcie udzielane z Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

zamieszczono 05.07.2017, 12:51 przez Grzegorz Ryba

Przypomnienie o trwającym naborze wniosków o przyznanie bonu na zasiedlenie dla osób bezrobotnych do 30 roku życia

Przypominamy o trwającym naborze wniosków o przyznanie bonu na zasiedlenie dla osób bezrobotnych do 30 roku życia. Powyższa forma jest realizowana w ramach projektu pn. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie rzeszowskim (III)”, Poddziałanie 1.1.2 Wsparcie udzielane z Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

Wnioski mogą składać osoby spełniające wszystkie poniższe kryteria:

zamieszczono 05.07.2017, 12:42 przez Grzegorz Ryba

Przypomnienie o trwającym naborze wniosków na finansowanie szkolenia w ramach bonu szkoleniowego dla osób bezrobotnych do 30 roku życia

Przypominamy o trwającym naborze wniosków o przyznanie bonu szkoleniowego dla osób bezrobotnych do 30 roku życia. Nabór prowadzony będzie do wyczerpania środków finansowych na realizację tego zadania.

Powyższa forma realizowana będzie w ramach projektu pn. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie rzeszowskim (III)”, Poddziałanie 1.1.2 Wsparcie udzielane z Inicjatywy na rzecz zatrudniania ludzi młodych, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

Bon szkoleniowy skierowany jest do osób spełniających następujące kryteria:

zamieszczono 03.07.2017, 11:52 przez Admin

INFORMACJA ZARZĄDU TRANSPORTU MIEJSKIEGO W RZESZOWIE

W związku z wypowiedzeniem porozumienia międzygminnego w zakresie lokalnego transportu zbiorowego przez Wójta Gminy Krasne od dnia 1 lipca 2017 r. tracą ważność uprawnienia do bezpłatnych przejazdów dla bezrobotnych mieszkańców Gminy Krasne.

zamieszczono 30.06.2017, 13:44 przez Admin

27 i 28 czerwca 2017 r. w Warszawie miała miejsce zorganizowana przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Konferencja Publicznych Służb Zatrudnienia poświęcona wdrażaniu procesów cyfryzacji i digitalizacji zasobów archiwalnych.

W konferencji udział wzięli Sekretarz Stanu w MRPiPS Stanisław Szwed, dyrektorzy i pracownicy Departamentów Informatyki i Funduszy odpowiadający za organizację spotkania oraz 600 dyrektorów i informatyków z Powiatowych Urzędów Pracy z całego kraju.

zamieszczono 30.06.2017, 13:14 przez Admin

28 czerwca 2017 roku w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej odbyła się niecodzienna uroczystość wręczenia odznak honorowych "Primus in Agendo" co z łacińskiego oznacza "Pierwszy w działaniu".

Odznaka została ustanowiona przez Radę Ministrów w 2015 r. Jest wyrazem uznania dla aktywnej, pełnej zaangażowania i oddania postawy najciekawszych i najbardziej wartościowych inicjatyw, nowatorskich osiągnięć oraz innowacyjnych projektów, a także rzetelności i ofiarności w podejmowanych działaniach na rzecz rynku pracy, polityki społecznej albo rodziny.

<< Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 Następna >>