zamieszczono 11.05.2017, 14:48 przez Grzegorz Kaszuba

W dniach 18 i 19 maja 2017 r. przyjmowane będą wnioski o zorganizowanie stażu w ramach projektu pn. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie rzeszowskim (III)”, Poddziałania 1.1.2 Wsparcie udzielane z Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

zamieszczono 11.05.2017, 10:33 przez Grzegorz Kaszuba

W dniach 15.05.2017 r. do 17.05.2017 r. odbędzie się nabór wniosków o zorganizowanie stażu dla 30 osób w ramach projektu pn. „Aktywizacja osób powyżej 29 r. ż. pozostających bez pracy w powiecie rzeszowskim (III)” realizowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego (RPO WP) na lata 2014-2020, Oś priorytetowa VII Regionalny Rynek Pracy, Działanie 7.2 Poprawa Sytuacji Osób Bezrobotnych Na Rynku Pracy.

zamieszczono 08.05.2017, 13:05 przez Admin

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie zaprasza na Giełdę Pracy  organizowaną  dla firmy TEZET oferującej miejsce pracy na stanowisku: MONTER DOCIEPLEŃ / PRACOWNIK REMONTOWY

Spotkanie  odbędzie się w dniu 11.05.2017  roku o godz. 8:00 w siedzibie Centrum Aktywizacji Zawodowej  w Rzeszowie ul. Batalionów Chłopskich 7 sala nr 18.

Miejsce wykonywania pracy: Trzebownisko  i okolice
Rodzaj zatrudnienia : umowa o pracę na czas określony
System i rozkład czasu pracy: jedna zmiana
Wysokość wynagrodzenia: od 2.500zł  (brutto)

Zgłaszając się na spotkanie – proszę zabrać ze sobą CV z dołączoną klauzulą o ochronie danych osobowych.

Zainteresowane osoby zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu.

zamieszczono 05.05.2017, 11:33 przez Admin

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie zaprasza na spotkanie organizowane dla firmy AVIVA oferującej miejsce pracy na stanowisku Doradca klienta.

Spotkanie  odbędzie się w dniu 17.05.2017  roku o godz. 10:00 w siedzibie Centrum Aktywizacji Zawodowej  w Rzeszowie ul. Batalionów Chłopskich 7 sala nr 18.

Miejsce wykonywania pracy: Rzeszów + teren
Rodzaj zatrudnienia: umowa agencyjna
Wynagrodzenie: prowizyjne

Oczekiwania: wykształcenie min. średnie, mile widziane prawo jazdy kat. B, mile widziane doświadczenie w sprzedaży, komunikatywność.

zamieszczono 05.05.2017, 8:14 przez Admin

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie zaprasza na Giełdę Pracy  organizowaną  dla firmy  RES-GASTRO oferującej miejsca pracy na stanowisku PRACOWNIK RESTAURACJI.

Spotkanie  odbędzie się w dniu 09.05.2017 roku o godz. 10:00 w siedzibie Centrum Aktywizacji Zawodowej w Rzeszowie ul. Batalionów Chłopskich 7 sala nr 18.

Miejsce wykonywania pracy: Rzeszów
Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę
Zmianowość: trzy zmiany
Wysokość wynagrodzenia: od 2.000 (brutto)

Zainteresowane osoby zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu.

zamieszczono 04.05.2017, 12:23 przez Admin

W związku z dynamicznym rozwojem firma BDS INSTAL we współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy w Rzeszowie zaprasza na spotkanie informacyjne, w trakcie którego zostanie zaprezentowany  profil działalności firmy, zakres wykonywanych prac.

Przedstawiciele firmy przedstawią oferty kierowane do osób zainteresowanych podjęciem zatrudnienia na stanowisku elektryk

Spotkanie z pracodawcą odbędzie się w dniu 08 maja 2017 roku o godz. 10:00   w Centrum Aktywizacji Zawodowej  w Rzeszowie ul. Batalionów Chłopskich 7 sala nr 18.

Wszystkie osoby zainteresowane serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu (prosimy o zabranie ze sobą CV).

zamieszczono 04.05.2017, 8:18 przez Wojciech Kunysz

INFORMACJA

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie informuje o realizacji projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich pn.: “Aktywizacja osób powyżej 29 r. ż. pozostających bez pracy w powiecie rzeszowskim (III)”.

zamieszczono 04.05.2017, 7:53 przez Wojciech Kunysz

INFORMACJA

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie informuje o realizacji projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich pn.: “Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie rzeszowskim (III)”.

<< Poprzednia 1 2 3 4 5 6 Następna >>