zamieszczono 11.01.2017, 10:32 przez Admin

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie zaprasza na Giełdę Pracy  organizowaną  dla firmy SALON FRYZJERSKI DAMSKO MĘSKI „AGA” oferującej miejsce pracy na stanowisku:
  • FRYZJER DAMSKO-MĘSKI
Spotkanie  odbędzie się w dniu 19.01.2017  roku o godz. 10:00 w siedzibie Centrum Aktywizacji Zawodowej w Rzeszowie ul. Batalionów Chłopskich 7 sala nr 18.

zamieszczono 09.01.2017, 14:28 przez Admin

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie zaprasza na Giełdę Pracy organizowaną dla firmy ZGODA - Zbigniew Niezgoda.

Firma poszukuje pracowników na stanowisko ROBOTNIK BUDOWLANY

Pracodawca oferuje:  umowę  o pracę na pełny etat, pracę w systemie 1 zmianowym.
Miejsce wykonywania pracy: RZESZÓW

Spotkanie odbędzie się w dniu 11.01.2017r. w godz. 9 w  Centrum Aktywizacji Zawodowej w Rzeszowie, ul. Batalionów Chłopskich 7 pok. 18
Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr. tel. 17 25 00 310

zamieszczono 05.01.2017, 8:55 przez Admin

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie zaprasza na spotkanie z przedstawicielem firmy „GARA” Oferującym 3 miejsca pracy na stanowisku:
  • Piekarz - pomoc piekarza
  • Pomoc kucharza
Miejsce wykonywania pracy - ŁĄKA
Spotkanie odbędzie się w dniu 13 STYCZNIA 2017 r. o godz. 09:00 w  Centrum Aktywizacji Zawodowej w Rzeszowie, ul. Batalionów Chłopskich 7, sala nr. 18

Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr. tel. 17 25 00 222

zamieszczono 29.12.2016, 15:04 przez Admin

Informujemy, że 2 stycznia 2017r. zostanie uruchomiona usługa SMS polegająca na przypominaniu  osobom bezrobotnym o terminie zaplanowanej wizyty u doradcy klienta w PUP.

Usługa SMS dotyczy osób, które złożyły oświadczenie o wyrażeniu zgody na otrzymywanie powiadomień SMS na podany numer telefonu.

zamieszczono 28.12.2016, 15:12 przez Admin

Informujemy, że z dniem 2 stycznia 2017 roku w Centrum Aktywizacji Zawodowej przy al. Batalionów Chłopskich 7 w Rzeszowie nastąpi zmiana w zakresie obsługi pracodawców, osób bezrobotnych i poszukujących pracy.

zamieszczono 20.12.2016, 14:41 przez Admin

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie zaprasza na Giełdę Pracy  organizowaną  dla firmy Madej & Wróbel Sp. z o.o.  oferującej miejsce pracy na stanowisku:
  • SPRZEDAWCA (branża mięsna)
Spotkanie  odbędzie się w dniu 11.01.2017  roku o godz. 10:00 w siedzibie Centrum Aktywizacji Zawodowej w Rzeszowie ul. Batalionów Chłopskich 7 sala nr 19.

zamieszczono 19.12.2016, 12:47 przez Admin

Informujemy o projekcie firmy BD Center „Ponowny start. Kompleksowe wsparcie i doświadczenie praktyczne drogą do ponownego wejścia na podkarpacki rynek pracy”.

Projekt jest skierowany do osób bezrobotnych, biernych zawodowo i poszukujących pracy pozostających bez zatrudnienia w wieku powyżej 29 roku życia zamieszkujących na terenie województwa podkarpackiego.
| plakat |

zamieszczono 14.12.2016, 13:21 przez Admin

W imieniu Centrum Edukacyjnego Comma, informujemy mieszkańców Rzeszowa i okolic (Podkarpacie) o możliwości skorzystania z bezpłatnych kursów języka angielskiego. Projekt jest skierowany do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności w wieku 25+ z wykształceniem maksymalnie średnim.
Uczestnik projektu bierze udział w 6-miesięcznym kursie języka angielskiego - 120 godzin dydaktycznych lub 12-miesięcznym kursie języka angielskiego – 240 godzin dydaktycznych. Zajęcia będą odbywały się w trybie popołudniowym i wieczornym oraz w soboty przed południem.

Planowane jest zorganizowanie kursu w styczniu 2017 r.
Zgłoszenia można dokonać telefonicznie lub poprzez stronę internetową.

<< Poprzednia 1 2 3 4 Następna >>