zamieszczono 13.02.2017, 8:39 przez Admin

W związku z planowanym otworzeniem nowej firmy w Rzeszowie Manufaktura Słodyczy MAGIA KARMELU, Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie zaprasza na spotkanie informacyjno-rekrutacyjne, w trakcie którego pracodawca przybliży profil  firmy.

W trakcie spotkania przedstawiciel firmy przedstawi ofertę stażu związaną  z ręczną produkcją , wytwarzaniem słodyczy z karmelu kierowaną do osób bezrobotnych zainteresowanych podjęciem współpracy.

Po nabyciu stosownych umiejętności pracodawca zaproponuje umowę o pracę.

Jeśli jesteś osobą kreatywną, komunikatywną, posiadasz zdolności manualne, lubisz wyzwania to jest to oferta dla Ciebie

Spotkanie odbędzie się w dniu 22.02.2017 o godz.10.00, sala 18
w Rzeszowie, CAZ, al. Batalionów Chłopskich 7 (na spotkanie prosimy zabrać CV).

zamieszczono 09.02.2017, 13:35 przez Admin

7-8 lutego 2017r. w Hali Podpromie w Rzeszowie miały miejsce XII Podkarpackie Targi Edukacyjne EduSalon. Młodzież z regionu jeszcze przed maturami zapoznała się z kierunkami kształcenia oferowanymi przez szkoły wyższe z całego kraju, w tym z Rzeszowa.

zamieszczono 09.02.2017, 13:28 przez Admin

7 lutego 2017r. w Prešovie na Słowacji w ramach Współpracy Transgranicznej Interreg V-A Polska – Słowacja 2014-2020 miało miejsce posiedzenie Komitetu ds. mikroprojektów, w skład którego wchodzą m.in. pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy w Rzeszowie. W trakcie posiedzenia podsumowano dotychczasowe działania przeprowadzone przez Partnerów Projektów Parasolowych oraz zatwierdzono kolejne mikroprojekty.

zamieszczono 08.02.2017, 11:16 przez Admin

NABÓR WNIOSKÓW O PRZYZNANIE ŚRODKÓW
Z KRAJOWEGO FUNDUSZU SZKOLENIOWEGO NA DOFINANSOWANIE KOSZTÓW KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO PRACOWNIKÓW I PRACODAWCÓW

zamieszczono 07.02.2017, 9:37 przez Grzegorz Kaszuba

Zasady realizacji programów rynku pracy na rok 2017 r.

W roku 2017 realizacja usług i instrumentów rynku pracy  przez Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie koncentrować się będzie na:
- osiągnięciu wysokiego poziomu efektywności zatrudnieniowej, tak aby udzielona pomoc była skuteczna, a jej końcowym etapem było podjęcie pracy lub samozatrudnienie przez uczestnika programu,
- współpracy z pracodawcami, w celi poprawy jakości i efektów podejmowanych działań,
- zapewnieniu równego dostępu do oferowanych form pomocy dla kobiet, mężczyzn i osób z niepełnosprawnością.

Formy wsparcia dla osób bezrobotnych:

zamieszczono 06.02.2017, 12:44 przez Grzegorz Kaszuba

Od 20.02.2017 r. do 22.02.2017 r. Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie ogłasza nabór wniosków w sprawie refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego na 30 stanowisk pracy dla podmiotów prowadzących działalność gospodarczą.

Refundacja będzie finansowana w ramach projektu pn.: „Aktywizacja osób powyżej 29 r. ż. pozostających bez pracy w powiecie rzeszowskim (III)” realizowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego (RPO WP) na lata 2014-2020, Oś priorytetowa VII Regionalny rynek pracy, Działanie 7.2 Poprawa sytuacji osób bezrobotnych na rynku pracy.

zamieszczono 06.02.2017, 9:20 przez Admin

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie zaprasza osoby na  spotkanie z przedstawicielem firmy ZAKŁAD  REMONTOWO- BUDOWLANY LATER SP. Z O.O. oferującym pracę na stanowisku ELEKTROMONTER

Miejsce wykonywania pracy - teren całego kraju

Spotkanie odbędzie się w dniu 15 lutego 2017 r. o godz. 09:00 w  Centrum Aktywizacji Zawodowej w Rzeszowie, ul. Batalionów Chłopskich 7, sala 18

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem tel. 17 25 00 240

zamieszczono 03.02.2017, 8:00 przez Admin

1 lutego w Powiatowym Urzędzie Pracy w Rzeszowie miało miejsce pierwsze w tym roku posiedzenie Powiatowej Rady Rynku Pracy, któremu przewodniczyła Pani Lucyna Sokołowska. Na spotkaniu obecny był również Starosta Rzeszowski Pan Józef Jodłowski.

<< Poprzednia 1 2 3 4 Następna >>