zamieszczono 05.04.2017, 8:55 przez Grzegorz Ryba

Informujemy, że w dniu 24.04.2017 r. (tylko i wyłącznie w tym dniu) będą przyjmowane wnioski o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej. Pozytywnie rozpatrzonych będzie 40 wniosków, które otrzymają największą liczbę punktów.
Nabór dotyczy osób bezrobotnych, w wieku 18-29 lat, zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Rzeszowie które spełniają łącznie niżej wymienione warunki:

zamieszczono 05.04.2017, 8:49 przez Grzegorz Ryba

Informujemy, że w dniu 24.04.2017 r. (tylko i wyłącznie w tym dniu) będą przyjmowane wnioski o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej (w ramach Funduszu Pracy). Pozytywnie rozpatrzonych będzie 30 wniosków, które otrzymają największą liczbę punktów.
Nabór dotyczy osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Rzeszowie które spełniają łącznie niżej wymienione warunki:

zamieszczono 04.04.2017, 9:45 przez Admin

31 marca 2017 roku wizytę roboczą w Powiatowym Urzędzie Pracy w Rzeszowie złożyli: Stanisław Szwed Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, dyrektorzy Departamentu Funduszy - Ireneusz Baranowski, Katarzyna Klimiuk oraz dyrektor Departamentu Informatyki - Marek Kulawczyk.

zamieszczono 29.03.2017, 9:35 przez Admin

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie zaprasza na spotkanie informacyjno-rekrutacyjne z przedstawicielami firmy Goodrich Aerospace Poland Sp z o.o.

Spotkanie odbędzie się 5 kwietnia 2017 r. o godz. 10:00 w Centrum Aktywizacji Zawodowej Rzeszów, ul. Batalionów Chłopskich 7, sala 19,  I piętro.

zamieszczono 22.03.2017, 7:49 przez Grzegorz Ryba

Informujemy, że w dniu 29.03.2017 r. przyjmowane będą wnioski o zorganizowanie stażu w ramach środków Funduszu Pracy dla 30 osób bezrobotnych.

W pierwszej kolejności będą rozpatrywane wnioski pracodawców gwarantujących zatrudnienie po zakończeniu stażu.

zamieszczono 20.03.2017, 14:05 przez Admin

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie zaprasza na Giełdę Pracy  organizowaną  dla firmy HORCUS INVESTMENTS  SP. Z O.O.  oferującej miejsce pracy na stanowisku: POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY.

Spotkanie  odbędzie się w dniu 29.03.2017 roku o godz. 8:00 w siedzibie Centrum Aktywizacji Zawodowej  w Rzeszowie ul. Batalionów Chłopskich 7 sala nr 18.

Miejsce wykonywania pracy: Rzeszów
Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę na czas określony
System i rozkład czasu pracy: jedna zmiana
Wysokość wynagrodzenia: od 2.000zł  (brutto)

Oferta w ramach refundacji pracodawcy części kosztów poniesionych na wynagrodzenie skierowanych bezrobotnych do 30 roku, kierowana do osób zarejestrowanych z ustalonym II profilem pomocy.

Zgłaszając się na spotkanie proszę zabrać ze sobą CV z dołączoną klauzulą o ochronie danych osobowych.

zamieszczono 15.03.2017, 9:32 przez Admin

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie zaprasza na Giełdę Pracy organizowaną dla firmy BASTER-POL oferującej miejsce pracy na stanowisku monter zabudowy i robót wykończeniowych.

Spotkanie  odbędzie się w dniu 23.03.2017  roku o godz. 10:00 w siedzibie Centrum Aktywizacji Zawodowej w Rzeszowie ul. Batalionów Chłopskich 7 sala nr 18.

Oferta w ramach refundacji pracodawcy części kosztów poniesionych na wynagrodzenie skierowanych bezrobotnych do 30 roku , kierowana do osób zarejestrowanych, z wyznaczonym II profilem pomocy

Zgłaszając się na spotkanie – proszę zabrać ze sobą CV z dołączoną klauzulą o ochronie danych osobowych.

zamieszczono 10.03.2017, 10:57 przez Admin

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie zaprasza na Giełdę Pracy organizowaną dla firmy PARTNER oferującej miejsca pracy na stanowisku Krawcowa-szwaczka.

Spotkanie  odbędzie się w dniu 17.03.2017  roku o godz. 10:00 w siedzibie Centrum Aktywizacji Zawodowej w Rzeszowie ul. Batalionów Chłopskich 7 sala nr 18.

Miejsce wykonywania pracy: Rzeszów, ul. Wspólna 2
Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę na okres próbny
System i rozkład czasu pracy: jedna zmiana
Wysokość wynagrodzenia: od 2.000 (brutto)