zamieszczono 05.10.2017, 9:01 przez Grzegorz Kaszuba

BON NA ZASIEDLENIE

Przypominam o trwającym naborze wniosków o przyznanie bonu na zasiedlenie dla osób bezrobotnych do 30 roku życia. Powyższa forma jest realizowana w ramach projektu pn. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie rzeszowskim (III)”, Poddziałania 1.1.2 Wsparcie udzielane z Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

Wnioski mogą składać osoby spełniające wszystkie poniższe kryteria:

zamieszczono 28.09.2017, 13:32 przez Admin

27 września 2017 r. w Zamku Królewskim w Warszawie miała miejsce Ogólnopolska XII Jubileuszowa Gala Konkursu Lodołamacze 2017. Spośród zwycięzców etapu regionalnego Kapituła wyłoniła ogólnopolskich Lodołamaczy 2017. Honorowy patronat nad wydarzeniem objęła Pierwsza Dama Pani Agata Kornhauser-Duda. Zwracając się do laureatów wyraziła uznanie wobec ich postawy poprzez którą umiejętnie i konsekwentnie kruszą lody obojętności w stosunku do osób niepełnosprawnych.

zamieszczono 28.09.2017, 11:11 przez Admin

27 września 2017r. w centrum kongresowym G2A Arena w podrzeszowskiej Jasionce miała miejsce uroczysta gala wieńcząca Ranking Największych Firm Podkarpacia "Złota Setka".

Plebiscyt jest ważnym źródłem informacji o kondycji i rozwoju podmiotów gospodarczych naszego regionu.

zamieszczono 27.09.2017, 9:36 przez Admin

Podkarpacki Urząd Wojewódzki oraz Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej zaprasza przedsiębiorców na bezpłatne szkolenie pt.:
"WARUNKI ZATRUDNIENIA CUDZOZIEMCÓW W POLSCE"

Szkolenie odbędzie się w dniu 12 października 2017r. w Sali Klubowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie, ul. Grunwaldzka 15 o godzinie 10.00.
| plakat |

zamieszczono 22.09.2017, 10:31 przez Admin

20 września br. podczas odbywającej się Giełdy Pracy dla Osób z Niepełnosprawnością w Sali Kolumnowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie oferty pracy przedstawiło ponad 30 pracodawców i instytucji z regionu. Wśród oferowanych stanowisk znalazły się m.in.: pracownik biurowy, księgowy, specjalista ds. kadr, anglista, informatyk, brygadzista, florysta. Nie brakowało również propozycji dla zainteresowanych pracą na produkcji oraz magazynie. Pojawiły się także oferty pracy na stanowisku pracownik ochrony oraz opiekun osób starszych.

zamieszczono 22.09.2017, 10:13 przez Admin

18 września 2017 r. w Lublinie odbyła się Regionalna Gala Konkursu Lodołamacze 2017r.

W tym roku formuła konkursu została wzbogacona o trzy nowe kategorie: "Przyjazna przestrzeń", "Zdrowa Firma" i "Dziennikarz bez barier". Głównym celem Konkursu jest przełamywanie stereotypów i uprzedzeń związanych z zatrudnianiem osób niepełnosprawnych.

zamieszczono 15.09.2017, 13:19 przez Admin

9 września 2017 r. miała miejsce XVII edycja Dni Jedności z Osobami Niepełnosprawnymi organizowanych co roku w Powiecie Rzeszowskim. Tegoroczna impreza odbyła się na stadionie w Gminie Sokołów Małopolski. Uroczystości poprzedzone były Mszą Św.,   po której niepełnosprawni z całego powiatu wraz ze swoimi rodzinami i opiekunami uczestniczyli w pikniku.

zamieszczono 15.09.2017, 8:20 przez Admin

Zapraszamy na Giełdę Pracy dla Osób Niepełnosprawnych, która odbędzie się 20 września 2017 roku w godzinach od 10:00 do 13:00 w Sali Kolumnowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie ul. Grunwaldzka 15.

<< Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 Następna >>