zamieszczono 08.06.2017, 14:29 przez Admin

Nabór wniosków na finansowanie szkolenia w ramach bonu szkoleniowego dla 10 osób bezrobotnych do 30 roku życia

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie od dnia 12.06.2017r. ogłasza nabór wniosków o przyznanie bonu szkoleniowego dla osób bezrobotnych do 30 roku życia. Nabór prowadzony będzie do wyczerpania środków finansowych na realizację tego zadania.

Powyższa forma realizowana będzie w ramach projektu pn. ”Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie rzeszowskim(III)” Poddziałania 1.1.2 Wsparcie udzielane z Inicjatywy na rzecz zatrudniania ludzi młodych, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

zamieszczono 06.06.2017, 10:03 przez Wojciech Kunysz

Ogłoszenie

W związku z pozyskaniem z rezerwy ministra właściwego do spraw pracy dodatkowych środków Funduszu Pracy na realizację przez Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie „Programu aktywizacji zawodowej bezrobotnych długotrwale” i „Programu aktywizacji zawodowej bezrobotnych zamieszkujących na wsi” ogłasza się nabór wniosków o zawarcie umowy o zorganizowanie stażu.

Ilość miejsc odbywania stażu: po 50 osób dla każdego z ww. programów.

Uwaga!
Pozytywnie rozpatrzone będą wyłącznie wnioski gwarantujące zatrudnienie po ukończonym stażu.

zamieszczono 06.06.2017, 7:59 przez Admin

Informujemy, iż od 1 czerwca 2017 roku Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie zmienił siedzibę i adres na:

Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie
ul. Naruszewicza 11, 35-055 Rzeszów

(budynek dawnego hotelu pielęgniarskiego, obok Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego numer 1 imienia Fryderyka Chopina w Rzeszowie)

zamieszczono 02.06.2017, 10:35 przez Admin

OGŁOSZENIE O UZUPEŁNIAJĄCYM NABORZE WNIOSKÓW O PRZYZNANIE ŚRODKÓW
Z KRAJOWEGO FUNDUSZU SZKOLENIOWEGO
NA DOFINANSOWANIE KOSZTÓW KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO PRACOWNIKÓW
I PRACODAWCÓW W 2017R.

zamieszczono 31.05.2017, 13:13 przez Admin

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie zaprasza na spotkanie organizowane dla firmy Carlson Wagonlit Travel (CWT) oferującej miejsce pracy na stanowisku Konsultant ds. Podróży.

Firma poszukuje osób z bardzo dobrą znajomością języków: angielskiego, francuskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego.

Spotkanie z pracodawcą odbędzie się w dniu 05 czerwca 2017 roku o godz. 10:00 w Centrum Aktywizacji Zawodowej w Rzeszowie ul. Batalionów Chłopskich 7 sala nr 19.

Wszystkie osoby zainteresowane serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu (prosimy o zabranie ze sobą CV).

zamieszczono 29.05.2017, 14:25 przez Admin

Wystartuj razem z nami

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie informuje o spotkaniu z pracodawcami, które odbędzie się 20 czerwca 2017r. w Zespole Szkół Mechanicznych w Rzeszowie przy ulicy Hetmańskiej 45A.
Organizatorami spotkania pod hasłem „Wystartuj z nami” są: firma LINETECH,  Zespół Szkół Mechanicznych im. Gen. W. Andersa w Rzeszowie oraz Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie.

Spotkanie kierowane jest do absolwentów kierunków: technik mechanik, technik awionik, technik mechatronik, technik mechanik lotniczy, technik lotniskowych służb operacyjnych, którzy będą mieli okazję do bezpośredniego kontaktu z pracodawcami reprezentującymi branżę mechaniczną i lotniczą.

Rezerwacja godzin rozmów kwalifikacyjnych u konkretnego pracodawcy możliwa będzie za pośrednictwem e-terminarza, który zostanie uruchomiony 6 czerwca 2017r. (link będzie dostępny na stronie internetowej PUP oraz ZSM).

zamieszczono 25.05.2017, 12:41 przez Admin

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie zaprasza na  spotkanie organizowane dla firmy GC ENERGY SP. Z O.O. oferującej miejsca pracy na stanowiskach:
  • elektromonter ( uprawnienia SEP, 2 lata doświadczenia)
  • ślusarz  ( umiejętność obsługi  elektronarzędzi, 2 lata doświadczenia)
  • pracownik fizyczny
Spotkanie  odbędzie się w dniu 02.06.2017  roku o godz. 10:00 w siedzibie Centrum Aktywizacji Zawodowej w Rzeszowie ul. Batalionów Chłopskich 7 sala nr 18.

Miejsce wykonywania pracy: delegacje kraj + zagranica
Wynagrodzenie: od 3000 netto w zależności od miejsca pracy
Rodzaj umowy: umowa o pracę na czas określony

Zgłaszając się na spotkanie – proszę zabrać ze sobą CV z dołączoną klauzulą o ochronie danych osobowych.

zamieszczono 25.05.2017, 11:26 przez Admin

Informujemy, że zasiłki dla bezrobotnych, stypendia z tytułu stażu, szkolenia, dodatki aktywizacyjne nie będą podlegały waloryzacji z dniem 01.06.2017r. Wynika to z faktu, iż zgodnie z Komunikatem Prezesa GUS (M.P.2017.72)  średnioroczny wskaźnik cen towarów i usług konsumpcyjnych ogółem w 2016r. w stosunku do 2015r. wyniósł 99,4 co oznacza spadek cen o 0,6%.

Podstawa prawna art. 72 ust. 6 Ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy
( Dz. U. z 2016 poz. 645).

<< Poprzednia 1 2 3 4 5 6 Następna >>